پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بسته نصبی قالب جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام من بعد از مدتها دنبال قلب جو ملا گشتن قالب مورد نظر رو پیدا نکردم ولی یه قالب به صورت بسته نصبی هستش میشه اون رو نصب کنید ممنون یا علی
اینم ادرس:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
تاپیک شما منتقل شد به انجمن مشکلات عمومی
اگر میخواهید ما براتون نصب کنیم برروی هاست آپلود کنید و مشخصات هاست رو برای من ارسال کنید.
با توجه به سرعت کم اینترنت قادر به اپلود نیستم و مشخصات رو هاست به شما ایمیل کردم یا علیRose
درود
من خدمت شما عرض کردم.روی هاست آپلود کنید و در پیام خصوصی اطلاعات رو برای من بفرستید تا براتون نصب کنم.اگر وقت کافی بود براتون آپلود هم میکردم.
سلام اقای گنجی من بعد از مدتها از بلاگفا خسته شدم و گفتم دیگه باید رفت سراغ سایت
که با بررسی جوملا رو انتخاب کردم هاست رو از شما خریدم که نصب جوملا توسط
شما انجام شد .
حالا بعد از مدتها دنبال قالب گشتن قالبی پیدا کردم که به صورت بسته نصبی هستش من تازه با جوملا اشنا شدم و شما نصب بسته نصبی رو زحمتشو بکشید و نصب کنید
من از طریق سایت تیکت دادم ولی خطا داد اومدم سراغ انجمن گفتم شما ما رو پشتیبانی میکنید.اطلاعات ایمیل شد.
اقای گنجی کم لطفی نکنید و ما رو کمکی کنید یا علی
آدرس بسته نصبی و اطلاعات هاست رو برام ارسال کنید تا براتون آخر شب نصب کنم چون دارم میرم بیرون.
ولی این رو بدونید تا خودتون با جوملا ور نرید و چندین بار خراب کاری نکنید نمیتونید کامل سر از همه مسائل جوملا در بیارید.

فقط اطلاع بدید که آیا اطلاعات فعلی که رو هاستتون دارید رو نیاز دارید یا خیر و اگر نیاز دارید بک ةم ازشون تهیه کنید.
اطلاعات رو بهتون ایمیل زدم.
به اطلاعات نیازی ندارم .
یـــــا علـــــــی
من یکبار آپلود کردم و آنتی ویروس سرور گویا حذفش میکنه.یکبار دیگه امشب تست میکنم اگر نشد باید بررسی کنیم ببینم چرا حذف میکنه.ممکنه مشکل داشته باشه !
این قالب برخی قسمت هاش کد شده و یه جورایی یعنی بدرد نمیخوره چون دائما کپی رایت منتشر کننده وارز رو باید تحمل کنید و از نظر امنیتی هم من نمیتونم تایید یا رد کنم چون برای بار دوم هم آنتی شل حذفش کرد.این آنتی شل برترین آنتی شل موجود می باشد که برروی سرور نصب شده.
به هرحال اگر هم نصب میشد بعدا مجبور به حذف بودید چون مشکل کپی رایت کماکان پابرجا بود.
اگر میخواهید از قالب های خارجی وارز استفاده کنید بسته ای را که زبان های راست به چپ را نیز پشتیبانی میکند بیابید و نصب کنید.
البته من یک نمونه قالب در انجمن قالب های ترجمه نشه جوملا 3.0 جدیدا معرفی کردم که با جوملا 2.5 و 3.0 سازگار است و دارای موقعیت ها و رنگ بندی مناسب می باشد و از سایت سازنده هم نسخه رایگانش رو بصورت مستقیم دریافت کردم.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این رو هم ببینید بد نیست :

هردو زبان های راست به چپ را نیز پشتیبانی میکنند !
اقای گنجی من نمیتونم وارد مدیریت جوملا بشم میشه جوملا رو نصب کنید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع