پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: فارسی کردن قالب و قرار دادن آن کنار بسته ی نصبی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان عزیز
دوستان من میخوام که برای وبسایتم از این قالب استفاده کنم:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

میخواستم بپرسم که با توجه به آموزش های فارسی کردن قالب بعد از اینکه من این قالب رو فارسی کردم باید پوشه قالب رو با پوشه قالب جاری در فولدر templates جایگزین کنم، درسته روش کار به همین صورت هست؟ من میخوام از بسته ی نصبی این قالب استفاده کنم یعنی بعد از ترجمه فقط قالب فارسی بشه و بتونم از دیگر ماژول ها استفاده کنم.

و دوم این که اگر بخوام از فونت فارسی خاصی در سایت استفاده کنم کدوم فایل رو باید تغییر بدم؟

و سوال بعد این که اگر بخوام بدم بچه های انجمن زحمت فارسی سازیش رو بکشن هزینش چقدر میشه؟

ممنون
سلام

بله شما فایل های زبان رو در همون فولدر template مورد نظر قرار می دید، و فقط اگه نیاز بود نسخه rtl رو هم ویرایش می کنید و دوباره کل محتویات بسته نصبی رو زیپ می کنید تا بتونید نصبش کنید.

برای فونت فارسی هم آموزش لود کردن فونت های خاص در سایت در انجمن قرار داده شده (دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
) که می تونید ازش استفاده کنید.

اگه می خواید بهینه سازی و فارسی بشه توسط تیم انجمن به آقای گنجی پیغام بدید.
لینک مرجع