پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست افزونه جهت لیست نمایندگی یا شبیه آن
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

حدود یک ساعتی است که تمامی فروم ها رو دارم می گردم ولی به نتیجه نرسیدم از دوستان خواهش می کنم که منو راهنمایی کنند.
من دنبال یک افزونه می گردم تا بتونم مثل این سایت که در زیر لینکش رو میزارم نمایندگان رو بصورت لیست بتونم داشته باشم و مهتر از آن جستجو بر اساس استان و شهر هست.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

افزونه های مثل دیتا تیبل فکر میکنم بدرد اینکار بخوره و به انگلیسی در جوملای جهانی سرچ کنید.

افزونه بالا یک نمونه است که البته اکثر این افزونه ها تجاری هستند ولی ممکن است بتونید در سایت های وارز پیدا کنید و دانلود کنید.میتونید دمو اون رو در زیر ببینید :

نسخه رایگان هم هست ولی متاسفانه امکانات کمی داره مانند :

فکر میکنم بالاخره بشه یک نسخه وارز پیدا کرد ولی باید سرچ کنید.

EasyTable Pro هم بد نیست ولی این هم تجاریه و باید خریداری بشه

لیست بیشتر افزونه ها رو هم میتونید در زیر ببینید :

متاسفانه هیچ کدوم کار منو راه نیانداخت
از دوستان اگر کسی هست که کار برنامه نویسی انجام میده لطفا پیغام بده
میخوام اگر امکانش هست یک لیست مثل نمونه بشه توی فرونت پیج ساخت و استفاده کرد که قابلیت سرچ هم داشته باشه
لینک مرجع