پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام

چند وقته که یه سری مشکلات برای سایتم بوجود اومده ممنون میشم اگر راهنمایی کنید.

1- نمیتونم هیچ فایل رو روی هاست آپلود کنم نه از طریق، ftp نه از طریق مدیریت رسانه ها و . . .، پیغام میده
هشدار - ناموفق در انتقال فایل
ایراد ، قادر به آپلود فایل نیست
2- وقتی که تنظیمات ftp رو انجام میدم به حالت قبلی برمیگرده و تنظیمات ذخیره نمیشه و پیغام عدم توانایی در باز کردن فایل configuration.php رو میده
3- نمیتونم سایت رو غیر فعال کنم.

بکاپی که از سایت داشتم رو دوباره نصب کردم ولی مشکل برطرف نشد، یکبار هم بسته جوملا رو روی سایت اکسترکت کردم باز هم مشکل برطرف نشد، محتویات پوشه های cache و tmp رو هم به غیر از index.html حذف کردم ولی مشکل هنوز سرجاشه.
سلام
اول از همه پرمیشن فایل configuration.php را "666" قرار بدید
تا تنظیمات ftp اعمال شود.
و در آخر مسیر پوشه tmp رو هم چک کنید.
دوست عزیز این کار رو انجام دادم ولی وقتی میخوام تغییرات رو ذخیره کنم پیغام

JFTP::write: Bad response
JFTP::delete: Bad response
JFTP::write: Bad response

یک خطا رخ داده است! نمیتواند فایل configuration.php را برای نوشتن باز کند!

رو میده
خوب عزیز هنوز پرمیشن configuration.php برای نوشتن محدودیت داره و همونطور که گفتم باید پرمیشن را 777 قرار بدید
البته بهتره از نرم افزارهای ftp استفاده کنیددیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در هر صورت اگر پرمیشن رو تغییر دادید و هنوز این مشکل و دارید اگر دوباره تست کنید میبینید پرمیشن به حالت قبل برگشته
فایل configuration.php را دانلود و دوباره آپلود کنید و بعد پرمیشن را تغییر بدید
دوست عزیز تمام مواردی رو که گفتید انجام دادم اما مشکل هنوز برطرف نشده، لطفا کمک کنید.
درکل چند کار باید انجام بدید
سطح دسترسی فایل های مورد نیاز روی 666 و پوشه های مورد نیاز روی 777 باید باشند
مسیر پوشه های تمپ و لاگ رو باید بررسی کنید در فایل کانفیگوریشن درست باشد
تنظیمات اف تی پی درست ست شده باشد
در مدیریت و قسمت اطلاعات سیستم و در تب سطوح دسترسی ببینید تمامی فایل ها و پوشه های مورد نیاز قابل نوشتن هستند یا خیر ؟
لینک مرجع