پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: قراردادن فایل های فلش در جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من یه بنر با فلش طراحی کردم ومی خوام تو ماژول جوملا تو سایتم قرار بدهم ولی نمیشه
ایا باید پلاگین خاصی نصب کنم ؟
Joomla 2.5
تاپیک زیر رو بخونید :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
جناب گنجی تو این تاپیک به نتیجه نرسیده بودند اگه ممکنه راهنمایی کنید
روش عادی به نتیجه رسیده بود ولی مشکل اقای اعتمادی چیز دیگری بود.
در ادیتور از دکمه فلش برای قرار دادن فایل فلش استفاده کنید.یک ماژول اچ تی ام ال دستی بسازید و و فایل فلش را درونش قرار دهید.
در صورت مشکل با ادیتور از ادیتورهای مانند Artof editot و یا Jck و.. میتونید استفاده کنید .در انجمن ادیتورهای مختلفی معرفی شده است.
با استفاده از ادیتور فایل رو قرار دادم ولی نمایش داده نمیشه
این سایت رو ببینید سمت چپ ماژول ADV یه فایل فلشه ولی نشون داده نمی شده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
این مشکل ممکنه بخاطر مسدود شدن فلش از طرف مخابرات باید باشه.
تو لوکال تست کنید ببینید نمایش داده میشه ؟
الان در اون موقعیت مشخص هست که فایل فلش قرار داره ولی نمایش داده نمیشه
روی لوکال هم امتحان کردم نشون نمیده
پلاگین زیر رو هم تست کنید.در توضیحات اون نوشته میتونید در ماژول اچ تی ام دستی و مطالب فایل فلش رو قرار دهید :

توضیحات افزونه هم در انجمن قبلا قرار دادم ولی آخرین نسخه هنوز به پیوست اضافه نشده که اضافه میکنم :

لینک مرجع