پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: لطفا کمکم کنید!!!!!! آموزش کامپونت akeebabackup
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به دوستان و مدیران عزیز پارس جوم

دوستان من سایتمو تویه wampserver2.2 و ورژن جوملام2.5.7 Joomla 2.5هستش طراحی کردم
آقایه گنجی تویه چند تابپیست بهم گفتن چیکار کنم ولی باز نتونستم!!!
الان میخوام با نصب کردن کامپونت akeebabackup بدون دردسر از سایتم بکاپ بگیرم و در cpanel هاستم قرار بدم تا سایتم بالا بیاد!!!
من می خواستم بگم که یکی از مدیران عزیز میتونه با عکس یا یه pdf یا یک فیلم
از اول مثل زمانی که سایت من تو ومپ سرور هستش تا نصب کامپونت akeebabackup تمام مراهلش تو لوکال هاست رو قسمت به قسمت توضیح بده تا بکاب گیری تموم میشه بطور کامل!
و قسمت بعد آپلود آن در cpanell هاست و آموزش نصب بکابی که تو لوکال گرفتیمو با کامپونت تو cpanell مو به مو توضیح بده !!!!! تا سایتم بالا بیاد؟؟؟؟
کسی میتونه این کار خیرو انجام بده؟؟؟؟؟:
مدیران عزیز لطفا همتون کمکم کنید بدجور گیرم به خدا!!!!! رومم نمیشه دیگه از آقایه گنجی سوال بپرسم!!!Blush
خدا خیرتون بده کمکم کنید !!!! جبران میکنم

::inlove
تقدیم به دوستان و اعضا پارس جومBravo
دوستان اون سایتی که مطرح شد که با جی کوئری بود شمارش معکوس داشت؟؟ فارسیش کردم خودم! تو قسمت قالب ها آپلودش میکنم دانلودش کنید!!
این عکسش بود
اینم دمو فارسی: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

تا چند روز آینده آپلودش میکنم قسمت قالب ها منتظر باشید
[تصویر:  150.jpg]

کمک یادتون نره دوستان لطفا
:Bravo
سلام دوست عزیز
نقل قول: رومم نمیشه دیگه از آقایه گنجی سوال بپرسم!!!Blush

آقای حصاری آقای گنجی بزرگوار تر از این حرف ها هستن که بخوان سر این مشکلات راهنمایی نکنن.
درضمن ندانستن عیب نیست ، دانستن و نگفتن عیب هست.

بفرما این لینک رو ببین | pdf را دانلود کن توضیح داده شده کامل
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برقرار باشید Rose
ممنونم از کمکتون خدا خیرتون بده!!!!!
لطف می کنید مطلبی شبیه این برایه akeebabackup پیدا کنید که موبه مو آموزش داده باشه
اینم بلد بشیم بد نیست
تشکر میکنم ازتون!!!!!

دوستان در مورد قالب نظر بدن!!!!!
Inlove
لینک مرجع