پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: پلاگین فلش
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
عرض ادب و احترام خدمت دوستان گرامی

من چند ماژول از جمله ماژول نمایش و اپلود فیلم و ماژول گالری تصاویر و ... مورد نیازم هست که در انجمن موجود بود و من هم نصب و استفاده کردم اما این ماژول ها برای همه کاربران قابل مشاهده نیست به این علت که این ماژول برای نمایش نیاز به پلاگین فلش دارند من در پست های قبلی سرچ کردم و متاسفانه جواب سئوالم رو پیدا نکردم از دوستان کی هست که راهنمایی کنه ؟

نام ماژول های استفاده شده در ورژن 2.5 جولا به شرح زیر است:

ماژول :mod_wavegallery_j25_v1.1.zip
کامپوننت: com_webplayer_2.0_4joomla.ir.zip

قبلا از راهنمایی دوستان خوبم متشکرم
راستش توضیحات زیاد واضح نبود!!!
ماژولی مشابه میخواید که از فلش استفاده نکنه؟؟
یا سوالتون این هست که چرا از فلش استفاده میکنه؟؟؟
و یا چکار کنید که بدون پلاگین فلش اجرا بشه؟؟؟

ولی برای اطللاعات عمومی بهتره بگم به طور کلی اکثر گالری های تصاویر به پلاگین فلش نیاز دارند به جز افزونه هایی که از jQuery استفاده میکنند البته در تکنولوژی های جدید تر که از HTML5 و css3 استفاده شده سرعت بارگذاری به شدت بالا رفته و نیازی به پلاگین های فلش نیز نمیباشد
و میتونید در سایت سازنده افزونها ببینید از چه تکنولوژی بهره بردند
اقای مهندس محمد سلیمانی

خسته نباشید
دقیقا منظور من حالت سوم بود.
افزونه های jQuery لينک خاصی رو میتونید پيشنهاد بدهید؟ جستجو زیاد کردم ولی اکثر اونها نیاز به فلش دارند .
ضمنا در حال حاضر امکان استفاده از html 5 رو ندارم
ممنون که پاسخ دادین Rose
سلام
اگه می خواید پلیرتون فلش نباشه می تونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
یا دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید.
برای گالری تصویر هم که اکثر افزونه های ارائه شده برای جوملا فلش نیستند و معمولا جی کوئری هستند، البته منظور شما اسلایدشو هست یا گالری عکس؟ برای گالری عکس یکی از بهترین گزینه ها phocagallery هست که فارسی شدش هم در انجمن قرار داره، برای اسلایدشو هم که موردهای زیادی در انجمن معرفی شده.
لینک مرجع