پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نصب جوملا روی سی پنل
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه دوستان
من می خوام برای بار اول جوملا رو روی سی پنل نصب کنم
این پیغام خطا رو تو قسمت تنظیمات پایگاه داده می ده ، می خواستم بدونم ارور زیر به چه علت هست؟

مشكلي در ارتباط به پایگاه داده وجود دارد. پيام خطا نشان ميدهد كه : Unable to connect to the database:Could not connect to MySQL

من قبل از آپلود جوملا در public-html پایگاه داده رو ایجاد کردم
بعد از اپلود و اکسترکت جوملا هم در فایل configuration.php-dist تغییراتی دادم ولی این ارور درست نشد

ممنون میشم طوری راهنمایی بفرمایید که من تازه کار متوجه بشم
شما نیازی نیست در configuration.php-dist تغییراتی بدید در مراحل نصب تغییرات انجام میشه.
شما اطلاعات دیتابیس رو درست وارد نکردید یا دیتابیس و یوزر دیتابیس رو درست ست نکردید.
دیتابیس قبلی رو حذف کنید و بعد از جستجو روش ساخت دیتابیس یا همون پایگاه داده در سی پنل دوباره مراحل نصب رو انجام بدید.
ممنون از راهنماییتون
مشکل حل شد Smile
سلام من جوملا رو از لو کال به هاست انتقال دادم همه کارای دیتابیسش رو هم انجام دادم اما وقتی میخوام سایت رو لود کنم این ارور رو بهم میدادDatabase connection error (2): Could not connect to MySQL. باز رفتم همه تنظیمات رو از اول انجام دادم حالا این ارور رو میده Table 'metronet_use.ruefz_session' doesn't exist SQL=INSERT INTO `ruefz_session` (`session_id`, `client_id`, `time`) VALUES ('dcf2a56b5adf1f4722c347d7527c5705', 0, '1406478495') میشه کمک کنید من دقیقا باید چه کار کنم
مشکلات رو در تاپیک جداگانه مطرح کنید.
این مشکل جدول سیشن هست و باید خالی یا همان empty کنید.از طریق پی اچ پی مای ادمین برید خالیش کنید.
بهترین راه برای انتقال سایت استفاده از کامپوننت Akeeba backup است دیگه این مشکلات رو ندارید.
لینک مرجع