پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با ماژول جستجو
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام، من وقتی توی سایتم سرچ میکنم پیغام زیر نمایش داده میشه

Warning: require_once(/home/u314515546/public_html/components/com_weblinks/helpers/route.php) [function.require-once]: failed to open stream: No such file or directory in /home/u314515546/public_html/plugins/search/weblinks.php on line 49

Fatal error: require_once() [function.require]: Failed opening required '/home/u314515546/public_html/components/com_weblinks/helpers/route.php' (include_path='.:/usr/lib/php:/usr/local/lib/php') in /home/u314515546/public_html/plugins/search/weblinks.php on line 49

قبلا از ماژول خود جوملا استفاده میکردم که همین مشکل رو داشت الان هم که از ماژولmod_stretchme استفاده میکنم این مشکل وجود داره، پلاگینهای سرچ رو هم دوباره نصب کردم ولی مشکل برطرف نشد، لطفا راهنمایی کنید.
یکی از احتمال های این ارور وجود نداشتن بعضی فایل ها یا خرابی اون هاس، شما یه جوملا تازه از همون نسخه ای که استفاده می کنید در روت سایتتون اکسترکت کنید تا فایل های اصلی جایگزین بشند (نگران مطالب و دیگر بخش ها جوملاتون نباشید چون در دیتابیس ذخیره می شن) و بعد از اکسترکت کردن فولدر installation رو پاک کنید.
لینک مرجع