پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در اجرای سایت !!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام من این وب سایت رو نزدیک به 1سال است طراحی کردم و تاحالا به مشکلی برخورد نکردم ولی الان وقتی آدرس سایت را وارد میکنی اول خود صفحه اصلی سایت میآید ولی دوباره رفرش شده به سایت دیگری منتقل میشود
نمیدونم ایراد کار از کجاست ؟

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک میکنم یه کدی رو از یه جایی آوردی و داخل وبت استفاده کردی
و حالا همون کدها دارن وبت رو به آدرس سازنده ی کد انتقال میدن
البته مطمئن نیستم
ولی خب یکی یکی اونهارو غیر فعال کن ببین چطور میشهBravo
(۷-۸-۱۳۹۱ ۰۸:۴۲ عصر)Zhyar نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
فک میکنم یه کدی رو از یه جایی آوردی و داخل وبت استفاده کردی
و حالا همون کدها دارن وبت رو به آدرس سازنده ی کد انتقال میدن
البته مطمئن نیستم
ولی خب یکی یکی اونهارو غیر فعال کن ببین چطور میشهBravo

سلام من کد ها رو غیر فعال کردم چون خودم نیز این فکر به سرم زده بود ولی وقتی غیر فعال کردمش دوباره همین اتفاق افتاد .چون تا حالا یعنی نزدیک به یکساله که اینطوری نشده بود از دیشب این جور شده باز هم ممنون که پاسخ دادید.
با سلام
اگر سورس صفحه اصلی سایت را نگاه کنید و اسم سایتی که به آن منتقل می شود را جستجو کنید می بینید که هنوز کدهایی با نام همان سایت در آن دیده می شوند، باید آنها را اصلاح کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
اين كد حتما در پلاگين يا قالب شماست.

در صورت تمايل دسترسي ها رو برام بفرستيد تا براتون چك كنم
(۷-۸-۱۳۹۱ ۱۰:۱۴ عصر)mahan نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
اگر سورس صفحه اصلی سایت را نگاه کنید و اسم سایتی که به آن منتقل می شود را جستجو کنید می بینید که هنوز کدهایی با نام همان سایت در آن دیده می شوند، باید آنها را اصلاح کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران

درست شد مشکل تو کد ها بود غیر فعالشون کردم 2 تا کدباقی مانده بود که با غیر فعال کردنشون درست شد.تشکر
لینک مرجع