پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: 404 - کامپوننت یافت نشد
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
دوستان سلام
لطفا کمکم کنید.
کلا سایت ارور 404 میده این آدرس: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

داخل همین یک پوشه است که مشکل ندارد: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یعنی مشکل از دیتابیس است یا از هاست و یا از مطالب؟
متاسفانه بکاب داخل هاست اجرا نمی شه
در مورد لینک اولی که دادید ارور مربوط به دیتابیس می شه؟
آیا افزونه ای رو به تازگی بر روی جوملا خودتون نصب کردید اگر نصب کردید اون رو پاک کنید (اول جداول اون رو توی دیتابیس پیدا کن و پاک کن بعد توی هاستت فایلها و پوشه های مربوط به اون رو پاک کن )

البته یادت باشه قبلش حتما از اطلاعات هاستت و دیتابیست حتما یه نسخه پشتیبان گرفته باشی

در مورد لینک دوم هم ارور 500 رو میده مربوط به تغییرات پیکربندی می باشد که ممکن هستش به اشتباه در جایی تغییری صورت گرفته شده باشد!!

سعی کنید تغییراتی که در آخرین مرحله از کارتون رو انجام دادید مرور کنید تا اگر جایی رو به اشتباخ انجام دادید تصحیح کنید....
ممنون از شما
اما من مجبور شدم بکاب خیلی پیش را اعمال کنم که کلی از مطالبم حذف شد.
مدتها بود که دست به حذف و نصب افزونه ای نزده بودم. فقط دوستانم مطالب را تو سایت می گذاشت.
فکر کردم اراد از مطالب است همه را به سطل زباله سایت فرستاد درست نشد.
از طریق جستجوی گوگل چند لینک را پیدا کردم باز شد و چند مرتبه صفحه اول از طریق گوگل انجام شد اما بعد از چند مرتبه دوباره ارور 404 سراغم امد.
بکاب 5 پیش را اعمال کردم مجبور شدم.
لینک مرجع