پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: نال شدن قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

منظور از نال شدن قالب چیه؟اینکه میگن فلان قالب نال شده
این اسطلاح برای قالب های تجاری استفاده میشه که توسط افرادی با دستکاری از اونها به صورت رایگان استفاده میکنند
مثل کرک کردن نرم افزارها
استفاده از این قالبها و یا افزونه ها بعضاَ باعث پایین آمدن سطح امنیت میشه
چون ممکنه افرادی اون قالب را نال کرده باشند که قصد سوء استفاده از مصرف کنندگان این افزون را داشته باشند
من میخوام از قالب های شرکت yoo استفاده کنم.میشه راهنماییم کنید آیا رایگانش هست؟اگر هست از کجا می تونم دانلودش کنم.و اگر رایگانش نیست از چه طریقی می تونم خرید کنم؟شما می تونید برام این کار رو انجام بدید؟

امنیت برام خیلی مهمه .به نظر شما از چه قالبی استفاده کنم بهتره؟قالب های رایگان مشکلی درست می کنن؟
معمولا رایگانش به صورت نال شده موجود هستند
با توجه به قیمت دلار بازار و نوسانات موجود خرید آنلاین کمی سخت شده ولی امکانش هست
از نظر امنیت باید بررسی بشه که البته کار بسیار وقت گیریه
الان اکثرا کدهاشونم به صورت کد شده قرار میدهند که پیدا کردنشون کمی دشوار هست
شما خوب بدید براتون بچه های داخل طراحی کنند
هم پشتیبانی میشوید و هم دقیقا طبق خواستتون طراحی میشه
ممنون از راهنمایییتون.من در ایم مورد اطلاعاتی ندارم میشه خواهش کنم اون راهی رو که فکر می کنید بهتر و مناسبتره بهم بگید؟اگر ار نال شده ها استفاده کنم مشکلی داره؟منظور از بچه های داخلی کیا هستند؟
ممکن است مشکل پیش بیاد و ممکن است نیاد.
ولی معمولا قالب هایی که از سایت های وارز مخصوصا روسی دانلود میشه دارای لینک های مخفی به سایت منتشر کننده هستند و احتمال دستکاری برای پایین آوردن امنیت هم هست.
منظور از بچه های داخلی طراحان قالب ایرانی هستند و همچنین ما هم قالب طراحی میکنیم.
اگر سایتتون شرکتی یا سازمانی است و یا میخواهید توسعه اش بدید بد نیست یک قالب اختصاصی برای ساییتون سفارش بدید.
به هرحال تصمیم با خود شما است که از چه قالب و افزونه هایی استفاده کنید.
البته شما قالبی که دوس دارید انتخاب کنید و به بچه های انجمن بگید که مشابه اونو برات بزنن اینجوری خیلی بهترهOk
یک دنیا ممنون از راهنماییاتون.آره شرکتی هست.رنج قیمتی رو میشه بگید.مثلا قالب
yoo_symphony
چقد هزینه داره؟مدت زمان تحویل چقده؟تا با مدیریت هماهنگ کنم.

ممنون
میتونید با من تماس بگیرید تا با هم در موردش صحبت کنیم و بستگی به قالب مورد نظر شما داره.
لینک مرجع