پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست نمونه فایل php.ini برای جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
یک نمونه از فایل php.ini با مشخصه های لازم که باید on یا off باشند احتیاج دارم
روی هاستی کار میکنم که مشکلات زیادی برای نصب کامپوننتها دارم و اکثرا با ارور 500 مواجه میشم
شما به تنظیمات php در هاست دسترسی ندارید که بتونید این فایل رو تغییر بدید اگر با تنظیمات php هاست مشکل دارید ابتدا با مدیر هاست صحبت کنید و اگر جواب نکرفتید میتونید از پلاگین هایی که برای این منظور است استفاده کنید.با استفاده از این پلاگین ها تنظیمات دلخواه شما برای جوملا اجرا میشود و تنظیمات سرور در نظر گرفته نمیشود.

مانند پلاگین زیر :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته نمونه های دیگری هم موجود هست و من قبلا در انجمن هم معرفی کردم.
ممنون از جوابتون
آخه هاستی که به من دادند چینیه !!!!! جواب درست حسابی نمیدند
خوب میشه با ایجاد فایل php.ini بعضی چیزا را فعال یا غیر فعال کرد
من الان مشکلی که دارم موقع نصب کامپوننت ارور 500 میده و هیچ اتفاق دیگه ای هم نمیوفته
برای هر کامپوننتی این مشکل را دارم
باید بیشتر توضیح دهید ؟
سایت رو شما نصب کردید و یا بصورت بسته خریدید یا کسی براتون نصب کرده.
قبل از هرکاری بسته جوملا را روی هاست خود از فشردگی خارج کنید و سپس پوشه اینستال را حذف کنید چون ممکن است نصاب جوملا حذف شده باشه.
درکل فرقی نمیکنه چه هاستی باشه و بعید میدونم شما بتونید به این فایل دسترسی داشته باشید و با قرار دادن این فایل در هاست مشکل شما حل نمیشه.
هرچند نصب شدن افزونه به اون تنظیماتی که شما گفتید ارتباط مستقیم نداره هرچند ممکن است دچار مشکل بشوید.
درکل ممکن است مشکل از هاست نباشه و شما بد نیست یک جوملای دیگه برای تست در یک پوشه هاست نصب و تست کنید.
من این سرویس را روی یک هاست دیگه نصب کرده بودم
روی اون هاست همه کامپوننت ها به راحتی جواب میده
اما وقتی به روی این هاست منتقل کردم دچار ان مشکل شدم
از لحاظ نصب هیچ مشکلی وجود نداشته
همه چیز درست و اصولی تنظیم شده
حتی من روی این هاست جدید مشکل نصب داشتم که با ایجاد فایل php.ini مشکل نصب و بالا اومدن مدیریت را حل کردم
اما الان مشکل نصب کامپوننت را دارم که در مونده شدموم واقعا :( همه جا هم مطرح کردم هیچ کس راه حلی نداره
مدیریت هاست هم پاسخگو نیست !!!
خوب من فکر میکنم بهتر هاست رو تغییر بدید و یا از افزونه ای که گفتم استفاده کنید چون هیچ فرقی با اون فایل نمیکنه و تنظیمات رو براتون اجرا میکنه.
فقط یه جوملا دیگه هم رو همون هاست تست کنید بد نیست.
درکل خدمت شما عرض کنم درسته که برخی تنظیمات برای جوملا باید بهینه باشه ولی وقتی جوملا نصب شده فکر نمیکنم مشکل نصب داشته باشید و فکر میکنم شما مشکل رو خوب توضیح ندادید.
ممکن است حجم افزونه هایی که میخواهید نصب کنید از دو مگ بیشتر باشه و همچنین ممکن است بسته ای رو که میخواهید نصب کنید آنتی ویروس سرور ویروس میشناسه و دلایل دیگه ای هم میتونه داشته باشه.
او افزونه ای هم که شما گفتید فرقی با حرفی که من زدم نمیکنه . چون اونجا هم باید کدهای php را وارد کرد و دستورات را خودمون باز اضافه کنیم
ولی در کل این هاست یه مشکلی داره
آخه شما دقت کنید من این سرویس را کامل جایی نصب کردم بدون هیچ مشکلی
بعد همین سرویس را منتقل کردم به این هاست
به عنوان مثال کامپوننت comprofiler هم کلا ریخت به هم
طوری که کلا فونت ها به شکل علامت سوال در آمد
من کامپوننت ها را پاک کردم اما بعدش مشکل ارور 500 را روی نصب کامپوننت ها داشتم

لازم بگم موقع بالا آمدن جوملا چه کاربری چه مدیریت هم مشکل داشتم
گه با ایجاد فایل php.ini و خاموش کردم چند تا کانفیگ بالا اومد

جوملا دیگه ای هم نصب کردم اما باز هم همین مشکل را داشتم
الان شما دستوراتی رو که میخواهید بگید تا براتون گذاشته بشه چون من ممکنه فردا نباشم دوستان حتما کمکتون خواهند کرد بعد این دستورات رو تو همون فایل قرار بدید.
لینک مرجع