پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سیستم برچسب گذاری TAG
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید
من دنبال یه چیزی هستم که بتونه برچسب هایی برای موضوعات ایجاد بکنه
ماژول هایی مانند Jtag و TagCloud رو توی سایت دیدم و نصب کردم اما مثل سایتهایی که آخر هر مطلبشون برچسب دارند نشد و کار نداد
آیا ماژولی رو میشناسید که بتونه این کار رو برام انجام بده البته به همراه آموزش باشه که بتونم درست ازش استفاده کنم
ممنون از همه دوستان
دوست عزیز نسخه جوملا مورد نظر؟!

سایت بنده جوملا 2.5 هست میتونید یکی از مطالب آموزشی در سایت آرتی رو باز کنید و زیر اون افزونه رو ببینید

پلاگین نمایش برچسب مطالب که در همین انجمن معرفی شده

یا علی
از پلاگین زیر استفاده کنید !

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یکی از جالبترین پلاگین هایی است که من دیدم.
سلام به دوستان
دوست بنده که این تاپیک رو ایجاد کرده سایتی داره با ورژن جوملا 1.5
آقای گنجی عزیز ممنون از راهنمایی شما
این ماژولی که شما گذاشتید ایا امکان اضافه کردن برچسب های فارسی رو هم داره؟
و یه سوال اینکه آیا برچسب ها توی سرچ های موتورهای جستجوگر هم تاثیر داره؟
ممنون از راهنمایی های شما
بله قابلیت نمایش برچسب های فارسی رو هم داره البته یکی از استایل هاش کاملا در فارسی درست نمایش داده میشه.
برچسب ها در سرچ تاثیر زیادی دارند ولی این افزونه نه و در اصل این پلاگین برچسب هایی رو که شما در قسمت ربات های مطلب وارد کردید نمایش میده و کاربران با کلیک برروی یکی از برچسب ها به نتایج جستجوی اون برچسب در سایت هدایت میشوند و به نوعی یک میان بر برای کاربران جهت جستجو مطالب و واژه های دلخواه در سایت است.
اگر از این افزونه استفاده هم نکنید ولی بهتر است در هنگام ایجاد مطلب برچسب ها رو وارد کنید.
این پلاگین که معرفی کردید مال ورژن 2.5 هست. ورژن 1.5 موجود نیست؟
دوست عزیز برای جوملا 2.5 است :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
لینک مرجع