پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تابع تاریخ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان کسی تابع پی اچ پی تاریخ هجری قمری رو داره؟
سلام
منظورت اینه
برای اطلاعات بیشتر به این لینک سر بزن
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
از فایل default.php در این افزونه کهدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
قرار دادم استفاده کن.
نمیدونم اینه یا نه!
من یه قطعه کد میخوام که توی هدر سایت زیر بزارم کنار تاریخ میلادی!
این خیلی طولانیه!!
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

ممنون
اگر منظورت کد مخصوص تاریخ که در فایل index.php قالب اضافه میشه هست که موقعیت نمایش تاریخ رو مشخص میکنه الان قالب شما داره و داره تاریخ رو نشون میده و این کد در قالب هست.
من میخوام تاریخ هجری قمری رو نشون بده!
زیر اون تاریخ میلادی که گذاشتم!
یه قطعه کد مثل این تاریخ میلادی که گذاشتم!
خوب الان زبان سایت انگلیسی و داره میلادی نشون میده.
برای هجری قمری فکر میکنم از ماژول های عربی باید استفاده کنید .
برای جلالی یا همون هجری شمسی میتونید از ماژول زیر استفاده کنید

برای تاریخ عربی هم ماژول های زیر را تست کنید :

آقا رضا مازول یا کامپوننت نمیخوام!
یه قطعه کد میخوام
اون کد باید یک تابع رو از روی جوملا بخونه وقتی تابع تقویم قمری روی جوملا نصب نباشه فکر میکنم کمی مشکل بشه.
از کدهای مخصوص وبلاگ میتونید استفاده کنید و در مکان دلخواه در قالب قرار دهید.
مثلا سایت زیر را ببینید :

این کد تقویم رو از یک سایت مرجع میخونه و نیازی نیست شما تابعی رو در جوملا قرار دهید.
حالا میتونید بگردید عربی یا انگلیسیش رو هم پیدا کنید.با یک سرچ در گوکل نتایج زیادی میتونید بیابید.
لینک مرجع