پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تداخل کامپوننت widgetkit با سایر افزونه ها
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام:

چطور میشه تداخل 2 کامپوننت swmenu و widgetkit رو برطرف کرد ؟ وقتی هردو فعال هستند یکی رو نشون نمیده .. کلا کامپوننت widgetkit با ماژول های دیگه سایتم هم تداخل داره باید چکار کنم
؟
ممنون میشم کمکم کنید
ممکنه مجبور به استاده از پلاگین های مربوط به تداخل جی کوئری بشید، تا کتابخانه ای مجزا برای همه افزونه های جی کوئری ایجاد بشه،
اول این که از چه حالتی در swmenu استفاده می کنید؟ اون رو در حالت Transmenu قرار بدید و force overlay رو غیر فعال کنید ببینید مشکل حل می شه یا نه.
ممنون از شما:

Disable jQuery Link و force overlay رو غیر فعال کردم درست شد فقط اینکه اسلاید شو ساخته شده با widgetkit از وسط به سمت چپ رفته یعنی دقیقا وسط نیست موقیعیتشم تغییر دادم درست نشد
و اینکه widgetkit با ماژل animate on hover اشئ مشکل داره یعنی اگه هردو فعال باشن یکی رو نشون نمیده این رو هم میتونید کمکم کنید؟
با تشکر فراوان
در فولدر ماژول ها، فولدر مربوط به swmenu رو باز کنید و در mod_swmenupro.php در خط اول این کد قرار بدید:

کد php:
define'_swjquery_defined'); 

* فکر می کنم بهترین کار اینه که شما جی کوئری رو در تمام افزونه هاتون غیر فعال کنید و از یکی از پلاگین های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید تا تداخلی پیش نیاد.
آقای حسابی خیلی لطف کردید
حل شدRose
فقط آیا مشکلی پیش نمیاد اگه جی کوئری های افزونه هام رو غیر فعال کنم؟
خیر اگه همرو غیر فعال کنید که اصلا اجرا نمی شن و نیاز به پلاگین های مربوطس که گفتم، ولی مثلا اگه الان کتابخانه جی کوئری مربوط به swmenu رو غیر فعال کردید، باعث می شه تداخل پیش نیاد و از کتابخانه های دیگه موجود استفاده کنه
باز هم ممنون از شما
سلام
من یه مشکلی با widgetkitدارم اونم اینه که وقتی عکس داخل اسلایدشو می زارم وسط نشون نمی ده نصفه و نیمه نشون می ده قبلا خوب بودا نمی دونم چی شد یهو.مرسی
لینک مرجع