پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: کامپوننت سوالات متداول faqbook نسخه 1.5.4 فارسی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
نقل قول: باسلام
ComponentJoomla 2.5
جناب آقای گنجی
در پست زیر نسخه 1.4 انگلیسی این افزونه رو معرفی کردند.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان زحمت فارسی سازی اون افزونه رو کشیده بودند اما لینک ها کار نمیکرد و مشکل در ایجاد مجموعه جدید در کامپوننت مشهود بود.

بنده آخرین نسخه این کامپوننت رو که بسیار پیشرفته تر از نسخه قبلی است رو ترجمه و سفارشی سازی کردم

این نسخه مخصوص جوملا 1.7 و 2.5 میباشد.
امکان ارسال سوال جدید
امکان رای به پاسخ ها
امکان جستجو(نسخه pro)
...

البته تصمیم داشتم دیگه افزونه ترجمه نکنم تا تیم ترجمه پارس جوم راه اندازی بشه
احتمالا آخرین انتشار قبل از تشکیل تیم ترجمه است
امیدوارم خوشتون بیاد

تصویر از محیط کامپوننت:

[تصویر:  1312442213_1_473f648864.jpg]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام ممنونم از فارسی سازی این کامپونت می خواستم ببینم من چطور می تون بخش سوالات متداولی مثل سایت خودش درست کنم . ممنونم .

کد:
http://www.minitek.gr/demos/index.php?option=com_faqbookpro&view=faqbook&Itemid=105
توضیحات افزونه را در سایت سازنده بخونید.البته توجه داشته باشید برخی امکانات رو نسخه رایگان نداره.
لینک مرجع