پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بهم ریختن قالب سایت با افزودن ادامه مطلب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام.
من بر روی سایت خودم جوملا 2.5 نصب کردم .
در صفحه اول سایت و با اضافه کردن ادامه مطلب قالب سایتم به هم میریزه و وقتی مجددا ادامه مطلب رو بر میدارم درست میشه .
من از سه ستون و سه مطلب در صفحه اول استفاده می کنم .
به نظر شما مشکل کجاست .
مرسی.
دوست عزیز احتمال خیلی قوی مشکل از قالب شماست

از چه قالب استفاده میکنید؟ دمو آنلاین قرار بدید تا بررسی بشه
جناب آقای مهندس حمزه زاده بنده از پیشفرض جوملا 2.5 با نام Yougrids استفاده کردم .
اگر مشکل از قالب باشد باید کل مطالب ویژه در صفحه اول این مشکل رو داشته باشند .
ممنون میشم اگه کمکم کنید این مشکل رو حل کنم.
سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

مرسی
دوست عزیز چرا قالب پیش فرض؟؟؟!!!
اینهمه قالب زیبا!!! شما لینک از صفحه ای که این مشکل رو داره بدید
جناب مهندس صفحه اول سایت رو اگر مشاهده کنید می بینید که مطالب ویژه ادامه مطلب دارند ولی قالب بهم ریخته نیست == دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

حال صفحه سوم سایت با لینک == دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را مشاهده بفرمایید . می بینید که قالب بهم ریخته است .
حال اگر مطالب این صفحه ادامه مطلب رو بردارم . مشکلی در قالب نخواهم داشت .
جناب مهندس اگر نیاز به بررسی تخصصی تر است یوزر پسورد رو به صورت پیام خصوصی خدمتتون ارسال کنم.
مرسی.
به نظر بنده شما از یک قالب مناسب موضوع سایتتون استفاده کنید

ممکنه کلا قالب مشکل داشته باشه

چون هیچکس از قالب پیشفرض استفاده نمیکنه بخاطر همین هم چنین چیزی تا بحال گزارش نشده
جناب مهندس لینک یه قالب مورد تایید تون رو میتونید معرفی کنید؟
چون یه بار به خاطر انتخاب یه قالب ویروسی با مشکل مواجه شدم.
اگه تجاری هم باشه مشکلی نداره .
نمیخوام بعد یه مدت کوتاه دوباره تغییرات داشته باشم .
مرسی.
مشکل با راهنمایی های جناب مهندس گنجی حل شد .
جهت اطلاع دوستان باید عرض کنم دلیل بوجود اومدن این مشکل کدهای اضافی بود که هنگام کپی کردن مطالب از سایت قبلی خودم پیش اومده بود.
با تشکر از جناب مهندس گنجی.
دوستان منم همین مشکل رو دارم
تو رو خدا کمکم کنید
چه کد هایی رو باید پاک کنم؟
ورژن جوملای من 2.5.6 هست
ببینید وقتی شما از داخل سایت های دیگر مطالبی را کپی میکنید به همراه اونها و بدون اینکه متوجه شوید کدهای html اون سایت هم کپی میشوند.
چاره کار اینه که شما قبل از کپی کردن مطالب در ادیتور ابتدا اونها رو در نت پد ویندوز کپی کنید تا کدها حذف شوند و سپس از نت پد کپی و در ادیتور وارد کنید.
الان هم باید مطالبی رو که از صفحات دیگر سایت ها کپی کردید ویرایش کنید و دوباره ایجاد کنید.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع