پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست افزونه دسته بندی مطالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام .

درخواست افزونه دسته بندی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
را برای جوملا دارم .

سمت راست دسته بندی را مشاهده کنید . چنین افزونه ای نیاز داریم که تقسیم بندی منوی اصلی و زیر منوهایش را ایجاد کند . ایا از امکانات خود جوملا میشه استفاده کرد ؟

اگر افزونه معرفی می کنید لطفا فارسی باشد .

دوستان کسی نیست راهنمایی بکند ؟

چنین افزونه ای برای جوملا 2.5 نیاز داریم .
سلام از ماژول نمایش بخش/مجموعه در سایت استفاده کنید
با سلام .

چنین ماژولی پیدا نکردم . باید کجا تا چنین ماژولی ایجاد شود ؟؟

بعد از ایجاد ان ماژول مانند سایت فوق می شود ؟
سلام نام افزونه هست mod_mosmenutree
بله در مدیریت ماژول استایل های مختلفی برای نمایش بخش های شما وجود دارد
البته قبلا به این موضوع پرداخته شده میتونید این پست را پیگیری کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

موافق باشید
دوست عزیز این ماژول برای مامبو هست ؟؟؟

برای جوملا 2.5 سراغ دارید ؟

لطفا لینک بدهید .

برای این منظور میتونید از کامپوننت منو ساز swmenu نسخه تجاری استفاده کنید که فکر میکنم بصورت وارز در نت موجود باشه.
با این منوساز تقریبا همه نوع منو میتونید بسازید ولی کار راحت اینه که سی اس اس های این سایت رو استخراج کنید و استفاده کنید و یا به کسی سفارش بدید براتون اینکار رو انجام بده که فکر نمیکنم هزینه زیادی هم داشته باشه.
البته ابتدا بد نیست swmenu رو تست کنید ممکن است کارتون رو کامل راه بیاندازه.
با سلام .

من ازدیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کردم اما اصلا شبیه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
نمیشه نمایش داد .

باید چیکار کنم ؟

دوستان کسی می تونه Css این منو را برام در بیاره ؟ هزینه اش هم پرداخت میشه . فقط فوری هست .
میتونید با اقای عمرانی تماس بگیرید و درخواست بدید تا براتون انجام بده.البته فردا صبح میتونه براتون درستش کنه.
لینک مرجع