پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: دانلود آر اس فرم
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
آر اس فرم فارسی رو از کجا میتونم دانلود کنم؟ برای جوملا 2.5 میخوام. ظاهرا تو لیست کامپوننت های انجمن نیست. البته یه نسخه دستکاری نشده رو میخواستم. منظورم اینه که از یه جای مطمئن که از لحاظ امنیتی مشکلی نداشته باشه.
در ضمن فرق این آر اس فرم نسخه رایگان با pro چیه؟ آیا تمام آموزش هایی که تو انجمن گذاشتید در نسخه رایگان قابل اجرا هستند؟
دوست گرامی در مورد RSForm نسخه رایگان رو می تونی از سایت اصلی دانلود کنی ولی نسخه Pro رو باید یا خریداری کنید و یا اینکه نسخه نال شده اون رو در وب جستجو کنید.
البته انجمن جوملا فارسی فکر می کنم لایسنس یک ساله نسخه حرفه ای این کامپوننت رو می فروشه. (توی انجمن پارس جوم هم بعضی از دوستان هستند که اگر بخواهید می تونن برای شما نسخه حرفه ای رو با پی پال خریداری کنن)

در مورد تفاوت بین نسخه رایگان و حرفه ای این کامپوننت:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما می تونید نسخه رایگان اون رو از سایت اصلی دانلود کنید و در ادامه زبان فارسی اون رو از لینک زیر دریافت کنید (البته فکر می کنم فارسی اون در انجمن پارس جم هم موجود باشه)
لینک مرجع