پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چه افزونه هایی برای طراحی چنین سایتی لازم است ؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام .

ما قصد داریم سایتی ایجاد نمائیم با مشخصات زیر . برای ایجاد چنین سایتی به چه افزونه هایی احتایج داریم ؟؟

1) معرفی حدود 3000 کالا که این معرفی برای هر کالا بصورت: متن ، حدود 20 تصویر و چند فایل صوتی تصویری صورت می گیرد. قابل ذکر است فروش از طریق سایت انجام نمی شود و سایت فقط وظیفه اطلاع رسانی دارد.

2) در بخش دیگر سایت لازم است افراد بتوانند کالاهای خود را بصورت متنی و به ضمیمه چند عکس معرفی کرده و امکان ویرایش برای آنها از طریق پروفایل شخصی شان وجود داشته باشد.این قسمت مانند بخشی از سایت های تبلیغاتی آگهی پذیر (مثل ایستگاه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
و ....) می باشد.

دوستان لطفا راهنمایی فرمائید .
بنده به شما جوم شاپ رو پیشنهاد میکنم، هم قابلیت افزودن چندین عکس برای کالا رو داره هم فایل های صوتی و ویدیو...

قابلیت پرداخت آنلاین رو هم داره که خودم در سایتم استفاده میکنم اما میتونید در تنظیمات فروش آنلاین رو خاموش کنید تا فقط حکم معرفی محصولات رو داشته باشه
در مورد گزینه دومتون باید عرض کنم میتونید از سیستم های پذیرش آگهی استفاده کنید بنده برای جوملا ندیدم اما افزونه وردپرس بود!

یا علی
لینک مرجع