پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسكرول زير سايت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام انتهاي سايتم اسكرول افتاده
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دوستان ممنون مي شوم راهنمائي بفرمائيد .
سلام دوست گلم

در آدرس templates> yoo_radiance>css
فایل layout.css رو باز کن

خط 89
کد php:
#yt-hl{position: absolute; top: 0px; left: -5000px;} 
مقدار POSISION رو حذف کن ببین درست میشه؟

کد php:
#yt-hl{ top: 0px;} 

البته یه جورایی حکم کپی رایت داره باید در فایل index قالبتون بگردی و این جمله رو پیدا کنی حذف کنی

یا علی
قالب شما نال شده و اسکرول به خاطر لینکی هست که در قالب قرار دادن. متاسفانه تمام قالب های سایت joomlamaster این مشکل رو دارن. سرچ کنید تو فایل ها این یکی فکر کنم راحت پیدا میشه ، میتونید حذفش کنید.
نقل قول: قالب شما نال شده و اسکرول به خاطر لینکی هست که در قالب قرار دادن. متاسفانه تمام قالب های سایت joomlamaster این مشکل رو دارن. سرچ کنید تو فایل ها این یکی فکر کنم راحت پیدا میشه ، میتونید حذفش کنید.
چي را بايد پيدا كنم ؟
و
حذف كنم ؟
نقل قول: در آدرس templates> yoo_radiance>css
فایل layout.css رو باز کن

خط 89
کد PHP:
#yt-hl{position: absolute; top: 0px; left: -5000px;}
مقدار POSISION رو حذف کن ببین درست میشه؟

کد PHP:
#yt-hl{ top: 0px;}

البته یه جورایی حکم کپی رایت داره باید در فایل index قالبتون بگردی و این جمله رو پیدا کنی حذف کنی
درست نشد
شما اون کار رو نکردی دوست عزیز

اگر خواستی دسترسی بده درست کنم برات
یا علی
عزيزم انجام داده بودم
ولي برگرداندم سرجاي قبلي اش

مجدد آن كار را انجام دادم !
در صورت تمایل اطلاعات هاست رو ارسال کنید تا بررسی کنم

یا علی
دوست عزیز مشکلتون حل شد.

اگر موردی نیست و به نتیجه رسیدید بفرمایید تا پست بسته بشه

یا علی
وقتی اسکرول رو تا آخر به چپ ببرید لینک مشخص میشه. یا لینک یا نوشته رو در فایل ها سرچ کنید. لینکش که یکی joomla-master.org هست یکی هم printer-spb.ru/content/blogsection/23/100
من با قالب های این شرکت کار نکردم اما تو مرورگر view page source رو بزنید میتونید جای کدها رو پیدا کنید
لینک مرجع