پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست یه صفحه اینترو برای سایت ورزشی
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
خیلی ببخشیدا ...
با اینطور حرف زدنتون آدم و از این علاقه ای که به اینکار داره نا امید میکنین ..

شما آدم های بزرگ و کاربلدی هستین و باید دست ماهایی که مبتدی هستیم و بگیرید نه اینکه آدم و نا امید کنید , آقا سعید من نگفتم که حتما شما کمکم کن تو این کار , شما دوست ندارین میتونین اصلا کمک نکنین ..

منو ببخشید که اینطوری صحبت میکنم ولی آدم های بزرگی تو این انجمن بهم چیزایی یاد دادند که من همیشه مدیون پارس جوم و آقایان بزرگی مثل آقا رضا گنجی , آقای عمرانی , آقاصدرای حسابی , .... هستم و جوملا رو من اینجا یاد گرفتم

درسته من چیزی بلد نیستم ولی هرچی هم که میدونم از این انجمن دارم ...

دوستانی که حوصله سوالات مبتدی من و دارن حالا نگاه بندازین به این سایت اگه زحمتی نیست ببینید ایرادش کجاست :

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست گلم شما اگر پست های ارسال شده در انجمن رو مطالعه بفرمایید متوجه میشید بنده کار چند نفر رو بدون هیچگونه توقعی انجام دادم و راهنمایی کردم

این وظیفه بنده و تمام مدیران پارس جوم هست.

بنده هم بجای اینکه ماهی به شما بدم، ماهیگیری یادتون میدم تا بتونید خودتون بهترین ها رو طراحی کنید!
بنده فقط عرض کردم شما اگر قصد طراحی دارید HTML، CSS و جاوا اسکریپت مطالعه کنید تا یاد بگیرید!
روز اول دوستان به بنده گفتند هر کسی رو نباید راهنمایی کرد...!
بنده از شما بخاطر پست هایی که زدم و راهنماییتون کردم عذر میخوام
امیدوارم دوتان راهنماییتون کنند

یا علی
درود بر شما
در اینکه شما یکی از بهترین های انجمن هستید شکی نداریم , من به حرف شما گوش کردم و رفتم دنبال (HTML، CSS و جاوا اسکریپت) تونستیم این اینترو رو بزنیم ..

حالا که تا اینجا آوردم اینترو رو میخوام که بیشتر راهنمایی بشم ..

Rose
Rose

Rose
انشاالله دوستان راهنماییتون میکنند!

علی یارتون
سلام دوست عزیز
آقا مهدی گل
بفرما از این موقتا استفاده کن تا سر وقت برات یه چیز حرفه ای درست کنم
شرمنده که وقت نداشتم | فقط همون عکس رو برات تبدیل کردم

موفق و پیروز باشید Rose
ممنون داداش
مرسی