پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: بد نمایش دادن سایت؟؟؟
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
کسی میدونه چرا این لینک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در ie6,7 بد نمایش داده میشود . همچنین در opera هم منو ها را بد نمایش داده می شود. ولی من همین قالب را برای سایت دیگر هم استفاده کردم ولی در آن قالب درست نمایش داده میشود . مشکل از کجاست؟؟؟؟
دوست عزیز احتمالا از افزونه هایی است که استفاده کردید، تاثیر داره
من 1-در قسمت اخبار از ماژول mod_globalnews استفاده کردم .وقتی این ماژول را غیرفعال می کنم تقریبا درست میشه. آیا ماژولی مانند mod_globalnews می شناسید؟؟؟؟
2- در قسمت گالری تصاویر از ماژول mod_2j_news_slider استفاده کردم. این ماژول برای این برایم مهم بود که وقتی روی هر عکس که کلیک می کردیم به صفحه دیگر لینک می شدیم که در آن صفحه ماژول گالری دیگری نمایش داده می شود.
لطفا از سایتتون دمو بدین تا دوستان بهتر بتونن راهنماییتون کنن
ببین دوست عزیز بعضی قالب ها با CSS افزونه ها هماهنگی ندارند!

این رو هم عارض بشم خدمتتون اگر فرض کنید قالبتون کاملا صحیح باشه و با افزونه ها هم مشکلی نداشته باشه، مرورگر IE (خدا انشاالله پدید آورندشو لعنت کنه که دردسر شده واسه طراح های سایت) در نسخه 9 که مثلا آخرین نسخه هست و خیلی از مشکلات حل شده، هنوز با خیلی از فقالب ها و افزونه ها مشکل داره و پشتیبانی نمیکنه دیگه چه برسه به نسخه 6 و 7!!!

توی این شرایط اکثرا کد مینویسند که اگر کسی با مرورگر قدیمی وارد شد پیغام خطا مبنی بر قدیمی بودن مرورگر بده!

یا علی
دوستان لطفا در مسیر درخواست کاربر پاسخ دهند.ارسال های اضافی حذف شد.
افزونه های نمایش اخبار زیاد هستند ولی خوب گلوبال نیوز افزونه جالبیه.
آیدا نیوز هم بد نیست ولی مانند گلوبال نیوز نیست میتونید ایدا نیوز هم تست کنید.
قبل از استفاده از هر افزونه میتونید قبلش در مرورگر اینترنت اکسپلورر هفت یا بالاتر تست کنید و اگر مشکلی نبود استفاده کنید.

البته گلوبال نیوز رو در خیلی سایت ها استفاده کردند که با اینترنت اکسپلورر هفت هم مشکلی نداره و ممکن است از قالب باشه.
لینک مرجع