پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل با قسمت سبد خرید کامپوننت فروشگاه ساز جومینا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام خسته نباشید من با سبد خرید فروشگاه ساز جومینا مشکل پیدا کردم
من یک قالب از سری قالب های smart addons رو خریداری کردم با این ادرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این قالب اصلی هست که از فروشگاه ساز جومینا استفاده نشده. در قسمت بالای صفحه بخش کارت زمانی که روی اون کلیک میکنیم صفحه پرداخت یا به عبارتی سبد خرید ظاهر میشه و همینطور زمانی که محصولی رو انتخاب میکنین قسمت سبد خریید و یا ادامه خرید باز میشه که چیز معمولی هست

ولی در نسخه فارسی شده فروشگاه اینطور نیست و سبد خرید نمیاد و تنها باید از قسمت menu/vituamart/shopping cart
وارد بشی تا به بهش پرداخت وارد بشه
این هم ادرس
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

البته من عکس هایی رو هم زمیمه کردم که میتونید ببینید و این رو هم بگم که ثالب به صورت پیش فرض راست پسن رو ساپورت میکنه
اگر ممکنه از مدیران انجمن خواهش میکنم کمک کنن

احتمالا ماژولی برای نمایش سبد خرید هست دیگه دوست عزیز
بله ماژول هست ولی با فروشگاه ساز فارسی کار نمیکنه و انگار قاطی میکنه
وفتی ویرچومارت اصلی رو قرار میدم مشکلی نداره
اگر این قالب رو خریده باشید سایت اسمارت ادآنز پشتیبانی میکنه تا مشکلتون رفع بشه البته باید به زبان انگلیسی براشون توضیح بدید.
ولی راه مناسب این است شما بسته ای رو که خریداری کردید فارسی کنید.
اضافه کردن بسته زبان فارسی به جوملا و جایگزینی زبان فارسی برای فروشگاه ساز ویرتومارت.
سلام اقای گنجی عزیز. بله من همین کار هارو انجام دادم . یعنی هم فروشگاه فارسی سازی شده و هم سایت
ولی نمیدونم چرا اینطور میشه
سلام مجدد خدمت شما و دوستانی که راهنمایی کردن
من مشکل رو برطرف کردم و اینجا میگم تا شاید برای عده ای که مثل من تازه کار هسستن کاربرد داشته باشه

این قالب جالب بود و مثل بقیه نیود نمیدونم چرا ولی با این روش کار کرد

اول که زبان پارسی رو بر روی سایت نصب میکنین نباید زبان سایت رو رو روی پارسی قرار بدین یا بهتر بگم فقط ادمین رو پارسی کنین بعد از اینجه فروشگاه رو نصب کردین و بسته زبان اون رو هم نصب کردین زبان سایت رو پارسی کنین
فقط با این روش بود که ماژول سبد خرید کار کرد

گفتم نمیدونم چرا ولی این مشکل تنها اینجوری حل شد ابتدا که زبان سایت رو پارسی قرار میدین خیلی از امکانات از کار می افتن

جال به مشکلی در رابطه با منو ها خوردم که اون رو هم در یک پست دیگه مطرح میکنم
خوشحالیم که مشکلتون حل شده

پست بسته میشه

یا علی
لینک مرجع