پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: كامپوننت ايجاد منو تصويري
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان...
من از كامپوننت ايجاد منو تصويري که در همین فروم گذاشته شده(لینک زیر)میخوام استفاده کنم.
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اما میخوام به صورت عمودی در کنار صفحه نمایش داده بشه.
باید چی کار کنم.
ممنون میشم راهنمایی کنید.
سلام

چند تا مورد بود الان نگاه کردم پیدا نشد، یکیش فقط دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
که تجاریه ولی خیلی راحت می تونید پیداش کتید با جستجو(اگه پیدا نکردید پیغام خصوصی بفرستید) و قابلیت vertical شدن رو داره.
برای همین منویی هم که دارید می شه کاری کرد که عمودی شه ولی یکم کار می بره اگه این بالایی به دردتون نخورد بگید همون رو براتون عمودی کنم
دوست عزیزم شاید این به دردتون بخوره:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بابت پاسخ های خوبتون ممنون دوستان
هر دو افزونه ای را که معرفی کردید خوبن اما من میخوام مثل اون کامپوننت که گفتم متحرک (شناور)باشه
در گوشه سایتم (کنارسمت چپ)قرار بدم
مثل منو این سایت که در سمت چپ قرار دارد.

البته دوست دارم effect همچون اون کامپوننت یا ماژولی که آقای حسابی معرفی کردند داشته باشه .منو اینجوری قشنگتره :))
ممنون از راهنماهی شما دوستان
کامپوننت ubar

همین کامپوننتی است که در سایت مورد نظرتون هست

یا علی
لینک مرجع