پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: هک شدم!!
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام

دوستان سایت من هک شد!!Bravo
نمیدونم این کیه زوم کرده رو ما!!
دوستان این موضوع به خاطر امنتیت سروری که من هاست گرفتم ازش یا امنتت جوملا؟
سایت : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اینا عربستانی هستند.
مثل اینکه بازم هک شدید
آپدیت کردید ؟
احتمالا شل ریخته باشند رو سرور و از اون طریق به راحتی سایت رو میزنند
با مدیر هاست صحبت کنید ببینید دلیلش چیه

ممکنه از امنیت سرور باشه ممکنم هست همینطور که جناب عمرانی فرمودند شل ریخته باشند.

فقط به بازگردوندن بک آپ اکتفا نکنید و دنبال راه نفوذ باشید
درود
اکثر هکرها سایت ما رو هک میکنند که به ما برسونند امنیت سایت ما پایین
سایت خود من هم مدتی پیش هک شد،اکثر هکر ها قصد خرابکاری ندارند،برای من فقط یک صفحه html آپلود کرده بود و نوشته بود که امنیتت پایینه و از این حرفا و با پاک کردن صفحه سایتم اومد بالا
Inloveاینجور که مشخصه برای شما هم همین کار رو کرده و 1 صفحه html آپلود کرده،پاکش کنی سایتت میاد بالاInlove
این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
ت که بدون مشکل باز میشه
رو سرور ما روزانه کلی حمله داریم و بعضی وقتا واقعا کلافه میشیم
همین امروز حدود چند دقیقه حمله سنگین از نوع ddos داشتیم که باعث شد سرور چند دقیقه دان بشه
جناب عمرانی عزیزم از این روزها واسه همه سرور ها هست!
مهم قدرت شماست که دان شدن رو به چند دقیقه خلاصه کردید

یا علی
اره فقط قصد هشدار دارن!
سایت رو اوکی کردم!
راه نفوذ رو از کجا پیدا کنم؟
چیکارش باید بکنم؟
من هاستم رو از ایران نگرفتم به خاطر همین یکم دسترسیم به ادمین سخته!
خب پس اگه از بنده میشنوی هاستتو در اولین فرصت عوض کن و از سرویس دهنده های ایرانی بگیر که بتونن پشتیبانی خوبی ارائه بدن!

این رو هم بگم اول از تمام شرایط سرویس دهنده ها مطمئن شو!!! من خودم هاستینگ پارس جوم و جومینا رو پیشنهاد میکنم

یا علی
میگم مگه پارس جوم هاست یا سرور ایرانی داره؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع