پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در ساخت ماژول جدید با صفحات مختلف
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
من یک قسمت برای ثبت نام آنلاین درست کرده ام که وقتی شخص مشخصاتش را وارد کرد و گزینه ثبت را زد به صفحه دیگری هدایت می شود که در آن صفحه به شخص کدرهگیری می دهد. من می خواهم صفحه ای که کد رهگیری را می دهد می خواهم داخل همان صفحه ای باشد که تمام ماژول ها هم در آن صفحه باشد.
صفحه ای که به من کد رهگیری می دهد یک صفحه کاملا سفید است.
لطفا به لینک زیر نگاهی بی اندازید:
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و در قمت پایین ،(ثبت نام انلاین ) فرم را پر کنید و نتیجه را ببینید.
امیدوارم منظورم را خوب بیان کرده باشم.
دوست عزیز شما نمایش ماژول ها رو در اون صفحه و یا تمام صفحات فعال کنید

دمو قرار بدید راحتتر میشه راهنمایی کرد

یا علی
دوست عزیز من می خواهم صفحه ای که کد رهگیری را می دهد و تصویرش را برایتان در لینک زیز قرار داده ام :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

اطرافش هیچ ماژولی فعال نیست و من این صفحه را خودم درست کرده ام . ولی می خواهم اطرف این صفحه مانند لینک زیر باشد:
دوست عزیز منظور از دمو لینک مستقیم سایت جهت بررسی است نه عکس!
سلام

این صفحه رو چه جوری ایجاد کردید که کد رهگیری بده؟ (لینک افزونه ای که استفاده کردید قرار بدید)
دوست عزیز به این لینک یک نگاه بی انداز:

وقتی فرم را پر کرده یم وارد صفحه دیگری می شویم که کدرهگیری می ده .کد این صفحه هم به صورت زیر است:
[php]<?php

/**
* @author
* @copyright 2012
*/

$nam=$_POST['nam'];
$fam=$_POST['fam'];
$melicode=$_POST['melicode'];
$rahcode=rand(100000,999999);

if (strlen($nam)==0 or strlen($fam)==0 or strlen($melicode)==0 )
{
echo "";
echo "فیلد ها رو پر کنید";
exit();
}
$db=mysql_connect("localhost","root","");
if(!$db)
{
echo "Error: cannot open connection.";
}
;
mysql_set_charset('utf8',$db);
mysql_select_db('zana');

$query="insert into tbdoctor
(nam,fam,melicode,rahcode)values
('".$nam."','".$fam."','".$melicode."','".$rahcode."')";
$result=mysql_query($query);
if($result)
echo '<p align="center">';
echo 'اطلاعات شما ثبت شد لطفا برای مراجه بعدی کد رهگیری را همراه داشته باشید';
echo '<br>';
echo ' کدرهگیری : '.$rahcode;
echo '</p>';
mysql_close($db);
?>
در ضمن خودم این ماژول را درست کردم.
فکر میکنم بهترین راه برای شما استفاده از یک تب دیگه و یا جهت نمایش کد رهگیری است و یا در انتها کد انتقال خودکار به صفحه قبل رو مثلا بعد از 5 ثانیه قرار بدید
چگونه می تونم ای تب را ایجاد کنم؟؟؟؟
من نمی دانم چه کدی می تونم به کدهای بالا اضافه کنم که صفحه ای که کد رهگیری را می دهد مانند صفحه ای باشد که فیلدهایم راپر میکنم.
ممنون از راهنماییتون
می تونید از دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
استفاده کنید، کد php رو در اون قرار بدید و در یک صفحه ماژول رو منتشر کنید.(و تنظیم کنید بعد از زدن ثبت به این صفحه جدید هدایت شود)
یکی از مشکلات اساسی ام حل شد. خیلی لطف کردید.
ممنونمRoseRoseRose
لینک مرجع