پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: معرفی سایت فروش قالب های yootheme
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
چه طوری میتونم قالب های ترجمه نشده شرکت یوتم رو بخرم، اگه ممکنه چندتا سایت معرفی کنید.
یک سوال دیگه اینکه قالب های ترجمه شده (جدا از قابلیت فارسی بودنشون) بهترن یا قالب های ترجمه نشده؟ منظورم قالب های شرکت یو تم هستند برای جوملا Joomla 2.5
با درود
کدوم قالبشو میخواهید؟؟؟

باآرزوی موفقیت
مرتضی پورمحمد
خب دوست عزیز شما yootheme رو در گوگل جستجو کن!

یا علی
البته برای اینکه شائبه ایجاد نشه، همانطور که دیگر دوستان اطلاع دارند بنده تمامی قالب ها را به صورت رایگان از طریق پیغام خصوصی در اختیار کاربران قرار می دهم!
درود
با تشکر از دوستان
البته جستجو در گوگل و دانلود از سایت های وارز بد نیست ولی ممکن است قالب ها دستکاری شده باشند و در تاپیکی هم در انجمن امنیت به این موضوع اشاره شده.
البته بهترین کار این است از دوستانی که قبلا این قالب ها رو تست کردند دریافت کنید و مطمئنا شائبه ای هم ایجاد نخواهد شد و اقای پور محمد بخاطر قوانین لینک دانلود قرار نمیدهند.
با درود
دوست عزیز ocean پیغام خصوصی شما غیر فعال است و نمی توانم ارسال داشته باشم!!!!
بنده الان منزل نیستم... تا آخر شب که رسیدم براتون میل میکنم...
با کمی سرچ در اینترنت میتونید فایل های مختلف رو دانلود کنید ولی پیشنهاد می کنم از سایت های وارز زیاد استفاده نکنید
قبلاْ این بحث رو در انجمن امنیت مطرح کردیم و تا حدودی هم به نتیجه رسیدیم
در ضمن یک ضرب المثل انگلیسی هست که میگه : حتی پنیر توی تله موش هم بیخودی رایگان نیست!!!
پس همه ی سایت های وارز به خاطر آخرتشون نمیان قالب رایگان در اختیار من و شما قرار بدهند!!! مراقب باشید . . .

با آرزوی موفقیت
مرتضی پورمحمد
اگر قصد خرید دارید از سایت سارنده خریداری کنید:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یا علی
لینک مرجع