پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سوال : صفحه ثبت نام جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
با سلام دوستان
راستش پس از راه اندازی سایت که یک هفته بیشتره و کل سایت قالب اختصاصی خودش را داره
اتفاقی ثبت نام را زدم ، دیدم که قالب دیفالت جوملا همون که Header اش عکس غورباقه داره اومده.
چطوری میتونم این صفحه را هم قالبش را مثل بقیه کنم ؟

ممنون
یعنی بد بخت شدم رفت ؟
والا سايت شما كه من يكي اصلا نميتونم ببينم ، ريدايركت ميشم به صفحه گوگل ! حالا قورباغه ش رو نميدونم چيه ديگه Tired
دوست عزیز آدرس سایتتو بده یک نگاهی بندازیم.
ادیت شد
اون قالب رو انيستال كنيد ببينيد چطور ميشه!
كار خاصي در سايت انجام داديد چون تا كنون همچين چيزي رو مشاهده نكرده بودم و به طور معمول قالب پيش فرض براي تمام قسمتها استفاده ميشه!
دوستان باز دوباره یه مشکل بیخودی
ممنون آقای گنجی Bravo
من که خیلی راحت template را نصب و set کرده بودم.
حالا در بخش Template Manager دیدم که تم قورباغه (Purity) تیک نخورده ولی روی Default هست .
تم خودم را به Default تغییر دادم.
واقعا چه گیرهای بیخودی.
ولی ممنون از پیگیری شما
امکانش هست به پارامترهای ثبت نامی ، فیلد های دیگری اضافه کرد . یه چیزی تو مایه های پرسشنامه ، شماره تلفن و تاریخ تولد ؟

سپاسگذارمInloveInloveInlove
بله اموزشش رو براتون ميزارم!

از اينجا ميتونيد فيلم رو دانلود كنيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۹-۱-۱۳۹۰ ۱۰:۳۷ صبح)رضا گنجی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
بله اموزشش رو براتون ميزارم!

از اينجا ميتونيد فيلم رو دانلود كنيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

سلام و ارادت خدمت استاد گنجی و بقیه دوستان گرامی
الان در حال دانلود کردن این آموزش هستم. اینطور که من در توضیحاتش خواندم صرفا برای "فیلد" هست.
اگه مثلا Radio Button یا CheckBox بخوایم چی ؟

مثلا این Form Maker را شنیدم . این کاری ازش میاد ؟ که مثلا فرم را آماده کنیم و اگه امکانی باشه مثل Forum ها بگیم اولین باری که USER ها ثبت نام کردند این فرم را بهشون نمایش بده.

هر چند کار من فعلا با همون فیلد ها حل میشه.

خیلی خوشحالم که در این مجموعه فعال عضو هستم.
يك افزونه ديگر هم به نام افزونه ثبت نام پيشرفته در جومينا منتشر شده ولي من تست نكردم و يادم هم نيست براي اعضا هست يانه ولي در كل يك افزونه حرفه اي براي اينكار ديدم به نام مگي رجيستريشن كه قيمت اون در سايت سازنده زياد نيست ولي يكي از سايت هاي ايراني ترجمه شدش با لايسنس معتبر 100 هزار ميفروشه كه البته نال شدش هم وجود نداره چون به صورت انلاين لايسنس رو چك ميكنه و فعال ميشه.
فكر ميكنم با فرم ساز هم اين امكان وجود داشته باشه كه مديران ديگر در صورت آشنايي با اينكار ميتوانند راهنمايي كنند.
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع