پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در فارسی کردن sw menu
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام من از جوملا 1.5 استفاده می کنم
یه منو با sw menu ساختم هر کاری می کنم نمی تونم زیر منو ها رو از سمت راست باز کنم اینم بگم که توی جوملا خیلی تازه کارم و 15 روزه شروع کردم با جوملا کار کردن اگه میشه راهنمایی کنید زیر منو ها رو از سمت راست باز کنم

اینم لینک سایتم
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز بنده به شما فارسی شده این افزونه رو پیشنهاد میکنم

در سایت جومینا نسخه فارسی شده موجوده

یا علی
از کامپوننت این افزونه برین توی تب موقعیت ها(Size, Position & Offsets) و گزینه ی "منوی اصلی - جهت" (Top Menu - Orientation) را روی vertical/left یا vertical/right بسته به کارتون قرار بدین.

پیروز باشید.
(۱-۶-۱۳۹۱ ۰۷:۰۲ عصر)امید نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کامپوننت این افزونه برین توی تب موقعیت ها(Size, Position & Offsets) و گزینه ی "منوی اصلی - جهت" (Top Menu - Orientation) را روی vertical/left یا vertical/right بسته به کارتون قرار بدین.

پیروز باشید.

ممنون از راهنماییتون ولی این گزینه ها درسته یعنی عمودی و راست رو انتخاب کردم ولی بازم تغییری نمی کنه و زیر منو ها از سمت چپ منو باز می شن یه نگاه به سایتم بندازین که توی پست اول لینک کردم ببینید منو رو
در صورت لزوم اطلاعات پنل مدیریت رو پیام خصوصی کنید تا بررسی کنم

یا علی
بالاخره مشکلم حل شد اشتباه من در انتخاب نوع منو بود
منو رو باید از نوع trans menu انتخاب کرد و بعد به قسمت پوزیشن رفت و اونجا از قسمت Top Menu / Sub Menu - Orientation گزینه مورد نظر رو انتخاب کرد فقط همین یک نوع مدل هست که زیر منو هاش از سمت راست باز میشه
لینک مرجع