پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ادیتور فوق پیشرفته JCE برای جوملا
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
Plugin Component Joomla 1.5 Joomla 2.5 joomla 3.0 joomla4.0

[تصویر:  1345585781_1_55a6c3b25a.gif]

درود
ادیتور JCE بی شک بهترین ادیتور جوملا می باشد.اگر به دنبال بهترین ادیتور برای جوملا می گردید این ادیتور میتواند گزینه مناسبی باشد
این ادیتور برنده جایزه بهترین ویرایشگر WYSIWYG برای جوملا می باشد :

کد:
An award-winning, configurable WYSIWYG editor for Joomla! based on Moxiecode's TinyMCE.

تصاویری از محیط ادیتور JCE :

[تصویر:  1345586199_1_e126aeb52a.png]

[تصویر:  1345586261_1_95d8b3f240.png]

[تصویر:  1345586300_1_447053ce12.png]

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این ادیتور دارای پلاگین هایی نیز هست که برخی تجاری می باشند.میتونید برخی پلاگین ها رو در لینک زیر دریافت کنید.

نسخه ترجمه شده جوملا 1.7 این ادیتور در انجمن موجود است و میتونید از ترجمه های اون برای استفاده و ترجمه این نسخه استفاده کنید.

بهترین و مفید ترین پلاگین این ادیتور JCE MediaBox می باشد که من هر سه نسخه را برای دریافت در پیوست قرار میدهم.قبلا هم آقای رضا اعتمادی طریقه استفاده از پلاگین مدیاباکس را در انجمن توضیح داده اند که چگونه لینک ها رو بصورت پاپ اپ باز کنید.

بسته pkg_jce_2.6.19_J3X.zip با جوملا 2.5 نیز سازگار است و سازنده این نسخه را برای هردو جوملا منتشر کرده است.

آخرین نسخه این ادیتور با نام JCE 2.9.39 package for Joomla! 3.x and 4.x تا تاریخ 1402/05/08 سازگار با جوملا 4 و جوملا 3 به پیوست اضافه شد.
سلام

آیا نسخه ترجمه شده 1.7 با جوملا 2.5 به طور کامل سازگار است ؟
بله من در تست های مختلفی که کردم مشکلی در ناسازگاری افزونه های جوملا 1.7 با جوملا 2.5 ندیدم ولی میتونید نصب و تست کنید و بعید میدونم مشکلی پیش بیاد.
آیا این ادیتور دکمه هایی که افزونه های دیگر در ادیتور پیشفرض ایجاد کرده بودند را خواهد داشت ؟ (مثل جی کامنت و جی وی گالری )
بله وجود داره
برای فعال کردن بقیه امکانات ادیتور وارد قسمت پلاگین ها بشوید سپس وارد TinyMCE شده نوع ویرایشگر را توسعه یافته انتخاب کنید . من این کار رو انجام میدم وللییییییی به هیچ عنوان ادیتور حالت پیشرفته انتخاب نمیشههههههههههه
کممممممممکککککککککککککک
شما کدام ادیتور را منظورت هست ؟
اون که ادیتور پیش فرض جوملاست ولی اگر این رو نصب کردید بروید به تنظیمات کلی سایت و ادیتور پیش فرض رو تغییر دهید
با سلام و عرض خسته نباشید خدمت شما دوست عزیز و زحمتکش ما Smile
ممنون از اینهمه زحمتی که برای افرادی مثل ما میکشین Inlove
میخواستم بدونم ادیتوری وجود داره که بشه باهاش فایل ویدئو هم آپلود کرد؟ دقیقا یه چیز مثل آپلود عکس
منظورم ماژول و یا کامپوننت آپلود ویدئو نیست. ویرایشگری که داخلش بشه یه فایل ویدئو رو آپلود کرد مدنظرمه..
ممنون
سلام
زمانی که با این ادیتور می خوام فایل پی دی اف ارسال کنم این پیغام می یاد و ارسال نمی شه
invalied faild...
در صورتی که عکس و بقیه چیزا رو راحت می فرسه.
کمکم کنید
در تنظیمات سایت پسوند pdf اضافه شده است ؟
در تنظیمات قسمت رسانه ها باید پسوند pdf هم اضافه شده باشه تا بتوید این پسوند هم آپلود کنید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع