پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: تغییرات در قالب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان خسته نباشید
دو تا سوال داشتم
1. من میخوام لوگویی که تو قسمت هدر سایتم هست رو بردارم، بفرمایید چه جوری این کارو کنم؟
2. در قسمت پایین سایتم، سمت راست عنوان سایتمو نوشته که میخوام نباشن، هیچکدمش، نه اسمش نه بک گراندش
عکس هاشم گذاشتم

آدرس سایت
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

user:nohz
pass:8845376
ممنون میشم راهنماییم کنید
متشکرم
ادرس تصویر شما

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

شما با استفاده از Firebug می تونید به فایل CSS مورد نظر بردی و این تصویر رو حذف کنید

یا

با ویرایش تصویر رو جایگذاری کنید.

برای سوال دوم با استفاد ه از firebug می تونید ویرایش انجام بدید
ممنون ا زتوجهتون دوست عزیز
فقط اینکه firebug چیه؟
فکر نکنم کار جالبی باشه که user&pass اصلی مدیریت سایت رو اینجا میزاری. هرکسی میتونه ازش سوء استفاده کنه.
بله درست میفرمایید
عوضش کردم
فایر باگ یک پلاگین است که روی مرورگر فایرفاکس نصب میشه البته برای کروم هم هست ولی فایرفاکس کار کنید بهتره.توسط فایر باگ میتونید سی اس اس ها رو ببینید و ویرایش کنید و نتیجه را انلاین ببینید و اگر مورد دلخواه بود در فایل اصلی سی اس اس تغییر بدید.
از لینک زیر میتونید نصب کنید البته با فایرفاکس وارد شوید.

لینک مرجع