پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: مشکل در نمایش ادامه مطلب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
Joomla 2.5 سلام دوستان
من تو صفحه اصلی مطلب گذاشتم وقتی ادامه مطلب رو میزنم کل مطلب تو همون صفحه اصلی نمایش داده میشه با همه ماژول های صفحه اصلی ...
چیکارکنم ادامه مطلب رو که میزنم کل مطلب تو یه صفحه دیگه نمایش بده ؟؟؟
دمو بزارید لطفا
اینم دمو دوست عزیز دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام دوست عزیز
منم خودم همین مشکل رو داشتم ، برای هر مطلبی که می خواید در صفحه ای جدا نمایش داده بشه یک منو بسازید سپس منو رو به ادامه اون مطلب مورد نظر که می خواید در صفحه ای جدا نمایش داده بشه اتصال بدید ،و در آخر ادامه مطلب رو هم به اون منو لینک بدین اما در نظر داشته باشین منو رو داخل منوی اصلی نمایش ندین ..
این سایت رو ببینید دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
دوست عزیز فکر کنم منظورتون این هست که وقتی ادامه مطلب رو میزنید دیگه ماژول های صفحه اصلی نمایش داده نشن!

برای این کار کافیست ماژول های رو یکی یکی باز کرده و از حالت "همه منوها" خارج کنید و فقط تیک صفحاتی رو که دوست دارید نمایش داده شوند رو انتخاب کنید!

فقط دقت داشته باشید این کار رو انتهای طراحی سایت انجام بدید چون بعد از این کار، وقتی منوی جدیدی اضافه کنید دوباره باید برید در تک تک ماژول ها انتخاب کنید
Drink
یا علی
لینک مرجع