پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: لطفا کمک کنید
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام
از مدیران عذر خواهی میکنم اگه زیاد پست میزنم.چون کارم گیره
من با ماژول Mp3browser دارم کار میکنم حالا اینجا یه مشکل اساسی که دارم اینه
من میخوام فایل های صوتیم از هم تفکیک بشه مثل(سخنرانی.مداحی.و....)ولی وقتی فایلی رو آپلود میکنم در همه صفحه ها یه جور بالا میاد یعنی اون فایلی که برای مداحی هست عینا برای سخنرانی هم بالا میاد میدونم مشکل از ادرس دهی هستش ولی مشکل من همین جاست که نمیدونم آدرس رو کجا باید بدم تا فایل ها از هم تفکیک بشن.
لطفا دوستان کمک کنن
برای نمونه
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
کسی نیست اینجا به ما کمک کنه؟
ماژوله یا پلاگین؟
احتمالا باید از این تگ استفاده کنید {music}path/to/directory{/music} این رو در جوملای جهانی دیدم.
مثلا یک پوشه میسازید و فایل های مداحی رو توش میریزید. حالا یک مطلب جدید درست کنید مثلا به نام مداحی های رمضان 91 محمود کریمی و توضیحاتی که دوست دارید توش بدید. حالا از تگ بالا استفاده کنید و به جای path/to/directory آدرس پوشتون رو در هاست قرار بدید.
اینطوری فقط لیست مداحی هایی رو که در اون پوشه گذاشتید نشون میده. برای سخنرانی میتونید یک پوشه جدا درست کنید.
من باهاش کار نکردم ولی شاید جواب بده اگه نداد باید منتظر بمونید سایر دوستان راهنمایی کنند.
دوست عزیز ممنون از اینکه محبت فرمودید و منو رهنمایی کردید
خودم راه حلش رو پیدا کردم نحوه کار باهاش رو از یکی از سایت های ظاهرا اسرائیلی پیدا کردم و انجام شد
نحوه کارش به این صورته که تو قسمت public_html یه پوشه به نام music (یا هر نام دیگه ) میسازیم و فایل هامون رو اونجا آپلود میکنیم بعد در قسمت مدیریت مطالب اونجا این کد رو وارد میکنیم {music}file name{/music} بعد هر چی آهنگ اپلود کرده باشیم همه بالا میان.
میتونیم تو همون پوشه music چند تا پوشه با نام های مختلف بسازیم و آهنگ ها رو توش آپلود کنیم مثلا(سخنرانی.مداحی.روضه و....) و کدش به این صورت میشه
{music}music/file name{/music}
با این مراحل دیگه هیچ کدوم با هم تداخل ندارن
یا علی
لینک مرجع