پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سایت فروش کارت شارژ
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام من می خواستم یه سایت فروش کارت شارژ برای خودم درست کنم ولی می خواستم بدونم کار کردن (تجارت)با این نوع سایت چه جوریه

چون هر چی فکر میکنم به جواب درستی نمیرسم.چطور صاحب سایت با این سایت تجارت می کند
اگر میشود در عیان بگزارید به شرط اینکه قوانین انجمن شکسته نشود .واگر نمیشود پ خ کنید .یه دنیا ممنون میشوم.با تشکر
با اسکریپت هایی مثل freer میشه اینگونه سایتهارو راه اندازی کرد
شما میتونید کارتهای شارژ رو در دیتا بیس سایت وارد کنید و وقتی مشتری از شما خرید میکنه به اون تحویل داده میشه
خیلی پروسه ساده ای است
(۲۱-۵-۱۳۹۱ ۱۱:۵۰ عصر)پیام عمرانی نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با اسکریپت هایی مثل freer میشه اینگونه سایتهارو راه اندازی کرد
شما میتونید کارتهای شارژ رو در دیتا بیس سایت وارد کنید و وقتی مشتری از شما خرید میکنه به اون تحویل داده میشه
خیلی پروسه ساده ای است

سلام پیام جان خوب هستید منظور شما از این که کارت شارژ را در دیتابیس وارد کنم چیه ببخشید تا حالا حتی به فکرش هم نیفتادم
یعنی بروم تعدادی شارژ تهیه یا از ایرانسل و همراه اول خریداری و سپس کد های آن را در دیتابیس بگزارم .اگر تحلیلم درست باشه چطور میتونم در دیتا بیس قرار بدم ؟
تو مدیریت این اسکریپت وارد میکنید
خیلی راحت چند تا فیلد رو پر میکنید
لینک مرجع