پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: یه مشکل وحشتناک...لطفا کمک کنید....
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام دوستان صبحتون به خیر
من الان باید سایت رو تحویل بدم ولی یه مشکل بدی پیش اومده!!!!
وقتی سایت رو روی هاست آپلود کردم همه چی ریخته به هم. تو همه مرورگرا همین طوریه!
اصلا انگار قالب این سایت روش اعمال نشده!
اینم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یوزر: admin
پسورد: 123456

تو لوکال همه چی خوب بود! اینم تصویر تو لوکالش!
[img]دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
[/img]

دوستان لطفا یاری کنید... خیلی حیاتیه!
دوست من کلا قالبتون مشکل داره(از مدیریت برو توی قالب ها و روی قالب فعلیت کلیک کن، میبینی که ارور 500 میده)، دلایل مختلفی میتونه داشته باشه.
مثلا اینکه اسمشو عوض کرده باشی یا درست آپلود نشده باشه.
اگه سایتت روی لوکال درست کار میکنه یه بار دیگه زیپش کن و به هاست انتقال بده، امکانش هست انتقال سایتت به هاست درست انجام نشده باشه.

یاعلی
سلام قالب مشکل داره
این ارور من دیدم

Fatal error: Call to a member function get() on a non-object in /home/iranitic/public_html/administrator/components/com_templates/views/templates/tmpl/default.php on line 97
سلام
ممنون از پاسختون
الان که رو لوکال تست کردم دیدم که اونجا هم همین ارور رو میده!
ولی قبلا اینطوری نبود. من وارد تنظیمات قالبم شده بودم!
اسمش رو هم عوض نکردم!!!
حالا باید چیکار کنم؟؟؟
قالبتون رو یک بار دیگه جایگزین کنید
فولدرش رو هم یه با چک کنید.
توی فایل xml قالب تغییری ایجاد نکردید؟
یه بکاپ از کارتون اگه قبلا دارین و یا قالب رو جدا دارین،مجددا قالب رو نصب کنید ببینید درست میشه یانه.
ولی برای احتیاط از همین کار فعلیتونم یه بکاپ داشته باشید تا احیانا با تغییرات مشکلات بیشتری پیش نیاد/

پیروز باشید
دوستان ممنون از همتون
الان فایل قالب رو مجدد رو لوکال نصب کردم و اون ارور 500 رفع شد.
حالا الان فایل قالب رو دوباره رو هاست آپلود میکنم تا ببینم درست میشه؟
فایل قالب رو روی هاست آپلود کردم. ارور 500 رفع شد ولی مشکل اعمال نشدن قالب همچنان پابرجاست.....102
حالا چیکار کنم؟
من طبق راهنمایی های دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
Merge CSS and JS رو غیرفعال کردم ولی باز مشکل حل نشد...!!!!
دوستان راهنمایی لطفا....
مشکل اساسی داره
الان تو لوکال درست هست ؟
بله تو لوکال همه چی خوبه!
بهتر نیست یه بار بسته اصلی رو بدون هیچ تغییری آپلود کنم که ببینیم مشکل از اونه یا تغییراتی که من دادم؟
ببینید با آکیبا انتقال بدید سایتتون رو
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع