پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: جامعه ساز مجازی community builder
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3
پس از پايان نصب در موقع اجرا پيغام زير مشاهده مي شود

بسته پلاگين 1 Zend جومسوشيال موجود نيست

اين بسته از كجا دانلود و چگونه نصب كنم؟
رو لوکال احتمالا این مشکل هست.
اقای طالبی اموزش نصب پلاگین های زند رو قبلا منتشر کنند نمیدونم در انجمن ما هم بود یا خیر ولی میتونید آموزشش رو جستجو کنید و روی لوکال نصب کنید.
سلام
نصب کردم اگه میشه کمکم کنید چون من تا حالا با این افزونه کار نکردم
می خوام پروفایل درست کنم برای کاربران چیکار باید بکنم ؟
ممنون از راهنمایی شما
امروز این کامپوننت رو نصب کردم و کار کرد بعد از مدتی اعلام بروز رسانی کرد و پس از آن همه چیز انگلیسی شد ، حال فایل زبانش کجاست تا دوباره اون بذارم تو مسیر .
با سلام
وقتی این افزونه رو نصب میکنم بجای نوشته های فارسی علامت سوال نشون میده.
راه حل این مشکل چیه؟
(۱۳-۵-۱۳۹۲ ۱۲:۲۴ صبح)aghili نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
با سلام
وقتی این افزونه رو نصب میکنم بجای نوشته های فارسی علامت سوال نشون میده.
راه حل این مشکل چیه؟

درود بر شما
جداول دیتابیس مربوطه باید تبدیل به utf8 شوند تا دیگر مشکل علامت ؟؟ وجود نداشته باشد
البته این موضوع برای مواردی است که از این به بعد اصلاح می شوند، چرا که موارد قبل به همان شکل باقی می ماند
بعد از تبدیل جداول یک بار دیگر افزونه را بدون اینکه آنرا حذف کنید دوباره نصب کنید

بک آپ فراموش نشود
سلام دوستان من این سیستم رو نصب کردم اما زمانی که به ویرایش کاربر می پردازم مثلا عکس کاربر رو آپلود میکنم با ارور زیر روبرو میشم .
لطفا راهنماییم کنید . خیلی ضروری و فوری هست
Fatal error: Call to undefined method JAccess::get_object_id() in /home4/wwwafgha/public_html/libraries/joomla/database/table/user.php on line 220
افزونه اول رو نصب کردم ولی دومی رو ارور میده و نصب نمیکنه.
این ارور رو میده
JInstaller: :Install: ناتوان در یافتن فایل XML
راستی آموزش استفاده از این افزونه رو هم میخوام. اگه جایی هست لینکش رو بی زحمت بزارین
دومی رو باید از فشردگی خارج کنید چون چندتا افزونه است که زیپ شده است
سلام
آیا به این افزونه میشه این قابلیت رو اضافه کرد که وقتی کاربری وارد میشه ، در صفحه اصلی سایت اون بالا بزنه : خوش آمدید کاربر User ؟
ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3
لینک مرجع