پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سيستم مترجم براي جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
دوستان من نياز به يك سيستم مترجم براي جوملا 2.5 دارم ! كه سايت را ترجمه كند
البته كمي دقيق ترجمه كند

ژ
درود
دو راه دارید
یک : از جوم فیش ایتفاده کنید و خودتون ترجمه ها رو انجام بدید و ترجمه مطالب به انگلیسی یا زبان دلخواه رو بنویسید.
البته نسخه جوملا 2.5 فکر میکنم نداشته باشه !
دو : از افزونه های مترجم استفاده کنید که معمولا از گوکل کمک میگیرند و ترجمه کاملا دقیقی نیست و کاریش هم نمیشه کرد.

در لینک زیر افزونه های مناسب برای ایجاد سایت چندزبانه را میتونید ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

همچنین افزونه های زیادی برای ترجمه موجود هست که در انجمن هم قبلا معرفی شده و در لینک زیر هم میتونید ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در لینک بالا من فکر میکنم افزونه دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
افزونه مناسبی باشه !

امیدواریم جوم فیش برای جوملا 2.5 هم بزودی منتشر بشه.البته من فکر میکنم قبلا در نت دیده بودم ولی الان سایت سازنده رو نگاه کردم موجود نبود.

البته یادم رفت بگم افزونه زیر میشه گفت جای خالی جوم فیش برای جوملا 2.5 رو پر کرده :

نا افزونه هم FaLang می باشد.

سلام چند تا را تست زدم اما خوب كار نكردند
يكي را تست زدم بد نبود
اما يك مشكل دارد
لطفا سايت را به زبان انگلسي ترجمه كنيد
و بعد به منو ها دقت كنيد !
سلام
افزونه جوم فیش برای جوملا2.5 هم منتشر شده از سایت سازندش میشه دریافت کرد
لینک مرجع