پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اسلایدر جذاب
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام
کسی میدونه اسلایدر سایت زیر چیه که فقط عکس استفاده شده ؟
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

کسی نیست به ما کمک کنه ؟
درود
دوست عزیز،این فقط یک منوی اسلایدی میباشد که در قالب html استفاده شده
قالبهایی برای جوملا هستند و همچنین افزونه هایی که شما رو به خواستتون برسونه در قسمت افزونه های انجمن جستجو کنید
ممنون
ولی به چه چیزی سرچ کنم که پیداش کنم
چند جا دیدمش اما نمیدونم چی بود ؟
ممنون میشم یه لینکی به من بدین
از کدوم نسخه از جوملا استفاده می کنید؟
از افزونه زیر که در سایت پارس جوم هاست هم استفاده شده میتونید استفاه کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
(۱۸-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۰۲ صبح)memare-ahvaz نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
از کدوم نسخه از جوملا استفاده می کنید؟
نسخه من Joomla 1.5 است

سلام
ممنون جناب گنجی
دانلود و با مشقت تنظیمش کردم اما مورد مهمی رو نداره که باعث میشه زیباییش منظم نباشه
چون مثل نمونه ای که بالا معرفی کردم یکی از تصاویر در حالت انتخب نیست باعث میشه بخشی از تصاویر که به صورت منو هستند قبل و بعد از حرکت موس دارای اندازه یکسان نیستند و این ظاهر رو به هم می ریزه
اگه ممکنه دوستان افزونه مورد نظر مثل دمو رو معرفی کنند.
سلام
لطفا به کار اجرا شده توجه فرمائید

اگر بشه یکی از منوها رو به صورت باز تنظیم کرد یعنی وقتی لود میشه باز باشه همه چیز عالی میشه
کسی هست حتی با هزینه این کار رو بکنه ؟
از نظر من برای شما بهتره شده چون بصورت خودکار اسلایدها باز میشوند و شاید کاربری ندونه که باید حتما کلیک کنه.
برای جوملا 1.5 من یدونه میشناسم به نام EMI SlideNews که شبیه همون افزونه است و بسیار کاربردی ولی برای جوملا 2.5 بروز رسانی نشده و میتونید دمو و سایت سازنده را در زیر ببینید :

البته باید ابتدا در سایت سازنده عضو شوید
کسی نبود کمک کنه این اسلایدر رو تهیه کنم ؟
لینک مرجع