پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: حذف تگ body از صفحه اول سایت جوملا 2.5
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
من میخوام تگ body فقط از صفحه اول حذف بشه.البته تو جوملا 2.5 کسی میتونه کمکم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟Joomla 2.5
سلام
اگر می خواهید صفحه اینرو درست کنید می توانید یک فایل html با نام index.html درست کنید
اگر می خواهید مطالب در صفحه اول نمایش داده نشود باید از دستورات شرطی استفاده کنید که با کمی جستجو می توانید به نتیجه برسید
برا 1.5 پیدا کردم اما برا 2.5 نه.
شدن که میشه ولی سوال برام پیش اومده که چراا ؟!!
میخوام مثل سایت ایرانسل که تو صفحه اصلیش هیچ متنی نیست فقط لینک به قسمتای مهم رو گذاشته داشته باشم.
(۱۵-۵-۱۳۹۱ ۰۵:۲۶ صبح)marziehnet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میخوام مثل سایت ایرانسل که تو صفحه اصلیش هیچ متنی نیست فقط لینک به قسمتای مهم رو گذاشته داشته باشم.

سلام واسه این کار نیازنیس تگ body را حذف کنید.

یا مطالب راویژه نکنید، یا برید از منو اصلی وارد منو صفحه اصلی شوید و هیچ مجموعه ای را انتخاب نکنید و توی کادری که تعداد نمایش مطالب برجسته و مقدمه مشخص میشه را صفر وارد کنین !

زندگیتان سپید Rose
منم میخوام هیچ مجموعه ای رو انتخاب نکننم اما از حالتانتخاب خارج نمیشه.باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟
شما میتونید قالبتون رو شرطی کنید
یعنی وقتی در یک صفحه خاص هستید یک طراحی خاص و در بقیه صفحات طراحی معمولتون
(۱۵-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۴۰ عصر)marziehnet نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
منم میخوام هیچ مجموعه ای رو انتخاب نکننم اما از حالتانتخاب خارج نمیشه.باید چیکار کنم؟؟؟؟؟؟؟

سلام

کلید ctrl از روی کیبورد بگیرید و مجموعه ها را از حالت انتخاب خارج کنید

موفق باشید Rose
ctrl رو میگیرم از حالت انتخاب خارج میشه اما وقتی ذخره میکنم پیشفرض میره رو همه مجموعه ها!!!!!!!
اون روش شرطی چطوریه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع