پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: اشکال در نمایش آیکن RSS در برخی از صفحات
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
وقت به خیر.

من از ماژول خروجی سایت جوملا استفاده می کنم.ماژول در همه صفحات سایت منتشر شده اما آیکن RSS تنها در چند صفحه نشان داده می شود.این صفحات از نوع "لیست مطالب یک مجموعه" و یا "لیست وب لینک های یک مجموعه" هستند و البته ماژول در این صفحات به درستی کار می کند. اما در سایر صفحات حتی در صفحه اصلی و یا صفحات حاوی یک مطلب خاص هم آیکن نشان داده نمی شود.
در تنظیمات مطلب برای "لینک خوراک" گزینه نمایش انتخاب شده است.

با قالب پیش فرض جوملا هم امتحان کردم اما مشکل برطرف نشد.

آیا اشکالی در ماژول و یا خود سایت هست یا این که برای نمایش آیکن RSS در همه صفحات باید کار خاصی انجام داد؟

ممنون می شوم اگر دوستان راهنمایی کنند.
موفق باشید.
در پناه حق.
فعال بودن مازول از طریق جوملا را چک کن
موقعیت رو چگ کن!
موقعیت قالب رو هم چک کن که امکانش رو داشته باشه!
برای این منظور در هنگام ایجاد منو جدید باید تنظیمات رو انجام بدید !
اگر از طرح بلاگ بخواهید استفاده کنید میتوانید در قسمت مجتمع سازی (البته در ترجمه جوملا فارسی) گزینه نمایش خوراک را فعال کنید.
درصورتی که منو برای نمایش یک مطلب خاص هست در هنگام ایجاد منو در قسمت ماژول های اختصاص یافته به این منو میتونید ببینید به این منو اختصاص یافته یاخیر !
بهترین راه اینه که به تنظیمات ماژول برید و در قسمت پایین نمایش در تمامی صفحات رو انتخاب کنید.
سلام
ممنون از پاسخ شما

من قبلا گزینه "نمایش ماژول در تمام صفحات" را انتخاب کرده ام.در منو آیتم "صفحه اصلی" که از نوع "نمایش یک مطلب خاص" است هم برای این ماژول عبارت "همه" نوشته شده است.اما آیکن RSS در این صفحه نشان داده نمی شود.

موقعیت ماژول مشکلی ندارد.چون ماژول های دیگری هم قبلا در آن قرار داده بودم.

برای این ماژول هم موقعیت های مختلف را امتحان کرده ام.مسئله این است که آیکن ماژول فقط در بعضی صفحات نشان داده می شود و در این صفحات هم آدرس لینک RSS یکسان نیست و بسته به محتوای آن صفحه تغییر می کند!

ممنون می شوم اگر من را راهنمایی کنید.
(۱۴-۵-۱۳۹۱ ۰۶:۳۱ عصر)aseman313 نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام
ممنون از پاسخ شما

من قبلا گزینه "نمایش ماژول در تمام صفحات" را انتخاب کرده ام.در منو آیتم "صفحه اصلی" که از نوع "نمایش یک مطلب خاص" است هم برای این ماژول عبارت "همه" نوشته شده است.اما آیکن RSS در این صفحه نشان داده نمی شود.

موقعیت ماژول مشکلی ندارد.چون ماژول های دیگری هم قبلا در آن قرار داده بودم.

برای این ماژول هم موقعیت های مختلف را امتحان کرده ام.مسئله این است که آیکن ماژول فقط در بعضی صفحات نشان داده می شود و در این صفحات هم آدرس لینک RSS یکسان نیست و بسته به محتوای آن صفحه تغییر می کند!

ممنون می شوم اگر من را راهنمایی کنید.
درود
دوست عزیز لطفا آدرس سایتتو بزار تا ما بتونیم کمکتون کنیم
سلام.
ممنون.
آدرس سایت:دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

در صفحات زیر:

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

و هم چنین در صفحات حاوی یک مطلب خاص مانند

ماژول نشان داده نمی شود.اما در صفحاتی مانند زیر نشان داده می شود:

درود من هم دقیقا به همین مشکل بر خوردم چه باید کرد؟
برای صفحاتی که یک مطلب خاص را نمایش میدهند این گزینه قابل نمایش نیست چون بروزرسانی انجام نمیشود.
در مورد صفحاتی که توسط کامپوننت های دانلود ایجاد شده فکر میکنم خود کامپوننت باید این قابلیت رو داشته باشه که خروجی فایل ها و مطالب رو نمایش بده.
لینک مرجع