پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: راهنمایی Akeeba Backup
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
من کامپونت Akeeba Backup رو نصب کردم ولی error میده و نمیتونم بک آپ بگیریم :

اینم error :
The backup operation has been halted because an error was detected.
The last error message was:

AJAX Loading Error
HTTP Status: 500 (Internal Server Error)
Internal status: error
XHR ReadyState: 4
Raw server response:

Please click the 'View Log' button on the toolbar to view the Akeeba Backup log file for further information.

لطفا کمکم کنید تا بتونم بک آپ بگیریم .
دوستان لطفا راهنمایی فرمایید !!
لينك دانلود رو قرار دهيد البته به خاطر ورژني كه شما استفاده ميكنيد تا من تست كنم!
البته فكر كردم پاسخ خود را در جومينا دريافت كرديد!
ممنون .. ولی من هنوز نتونستم بک آپ بگیریم .. ولی از ورژن com_akeeba-3.2.4-core استفاده میکنم .
در جومینا این دوست خوبم پاسخش این بود:

حذف و بعد از اطمینان از دانلود کامل این افزونه اقدام به نصبش کنید... (دقت کنید که بطور کامل پاک کنید یعنی وقتی از مدیریت سایت این افزونه رو حذف کردید اگر در هاست پوشه یا فایلی ازش باقی بود دستی حذف کنید و همینطور تیبل هاش رو اگر در دیتابیس باقی بود دستی حذف کنید...)

من افزونه رو حذف کردم . ولی نمیدونم تو دیتابیس اسم تیبل هاش چین یا اسم پوشه هاش چی هستن ؟!!!Strong
معمولا در ديتابيس يك پسوند به اول فايل ها اضافه ميشود و سپس نام كامپوننت نوشته ميشود مثلا jos-akeeba يا به صورت مختصر!
اگر چيزي شبيه اين نيافتيد گزارش دهيد!
من این کارم کردم . حتی یکبار ورژن 3.2.2 رو هم نصب کردم ولی بازم همون ارور رو میده .
اگر از جوملا 1.5 استفاده ميكنيد از انجمن زير دانلود و تست كنيد!

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشكل شما چند تا دليل ميتونه داشته باشه ..
اول از همه بايد ببينيد ظرفيت خالي روي هاست خودتون داريد يا خير .. ممكنه فضاي هاست شما كلا پر شده و اين مشكل پيش امده
اگر از هاست نبود در تنظيمات گزينه Use IFRAMEs instead of AJAX را روي "بله" قرار بديد
و گزينه Archiver engine: را روي zip تنظيم كنيد

اگر باز مشكل پا برجا بود احتمال داره هاست شما محدوديت هايي رو داشته باشه.
(۱۲-۱-۱۳۹۰ ۰۶:۲۷ عصر)tarantino نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مشكل شما چند تا دليل ميتونه داشته باشه ..
اول از همه بايد ببينيد ظرفيت خالي روي هاست خودتون داريد يا خير .. ممكنه فضاي هاست شما كلا پر شده و اين مشكل پيش امده
اگر از هاست نبود در تنظيمات گزينه Use IFRAMEs instead of AJAX را روي "بله" قرار بديد
و گزينه Archiver engine: را روي zip تنظيم كنيد

اگر باز مشكل پا برجا بود احتمال داره هاست شما محدوديت هايي رو داشته باشه.

مرسی از راهنمایي هاي شما مشکل حل شد .
با مدیر هاست تماس بگیرید،
max_execution_time رو زیاد کنن، مشکل حل می شه.
RoseRose
لینک مرجع