پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: ماژول نقشه گوگل جوملا BT Google Maps
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
با سلام

هر 2 مورد تست شد اما باز هم درست نشد .
گویا این مشکل از افزونه های جوملایی نیست و گوگل تغییراتی در کلید API خودش انجام داده ...

اطلاعات بیشتر رو اینجا بخونید : دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

برای دریافت کلید API جدید گوگل به لینک زیر مراجعه کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

این کلید رو توی افزونه اضافه کنید تا مشکل برطرف بشه ...
اگر همچنان مشکل پابرجا بود باید صبر کنید تا افزونه بروزرسانی بشه و با کلید جدید گوگل مطابقت داشته باشه
سلام من این ماژول رو تو آدرس سایت قبلیم نصب کرده بودم و هیچ مشکلی نداشت الان هم دارخ کار میکنه اما الان رو سایت جدید نصب کردم نقشه رو نشون نمیده و این ارور رو میده
Sorry! Something went wrong.
This page didn't load Google Maps correctly. See the JavaScript console for technical details.
لطفا کمک کنین و اقعا رو مخم رفته
درود
شما طبق توضیحات اقای پوردرایی عمل کنید و کلید جدید دریافت کنید برای سایتتون.برای ورود به سایت های گوگل دولوپر از آی پی دیگر کشورها استفاده کنید.

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

نسخه 2.0.14 نیز به پست اول اضافه شد.
ببخشید این کد رو کجای افزونه اضافه کنم دقیقا کدوم فایلش
اگه میشه یه توضیحی بدین دقیقا باید چیکار کنم بد جور گیر کردم اون کد رو دارم ولی نمی دونم کجا باید کپی کنم
آموزش های مورد نیاز به پست اول اضافه شد و میتوانید مطالعه کنید.
تمام مسیر رو انجام دادم ولی همچنان خطا "‏این صفحه Google Maps را درست بارگیری نکرد. برای اطلاع از جزئیات فنی، کنسول جاوا اسکریپت را مشاهده کنید." را می دهد
اینم لینک مربوط
js?language=fa-IR&key= AIzaSyCi021x92V97Usb_6XNlLya5h1ZwDhoNek:31 Google Maps API error: RefererNotAllowedMapError دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

Your site URL to be authorized: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
@ js?language=fa-IR&key= AIzaSyCi021x92V97Usb_6XNlLya5h1ZwDhoNek:31

اینم خطایی که با F12 نشون می دهد
لطفن راهنماییم کنید
با فعال کردن ای پی آی جاوا این مشگل باید رفع بشه ولی میتونید بقیه گزینه ها رو هم فعال کنید و چک کنید.
صفحه‌ها: 1 2 3 4
لینک مرجع