پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: سوال در مورد ZT Headline
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با عرض سلام و خسته نباشید . ماژول ZT Headline News رو توی این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اواسط صفحه ببینید . فقط 3 مورد از 12 مورد انتخاب شده رو نشون میده . یعنی همینطور که میبینید بقیه صفحات خالی هستن . عکس تنظیمات ماژول رو میذارم ممنون میشم راهنمایی کنید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در دمو مشکلی نیست !
تصویری هم که شما لینک دادید موجود نیست.دمو از سایت خودتون قرار دهید.
[تصویر:  58626326227002732325.jpg]

منظورم این قسمت از دمو بود . همینطور که توی عکس هم مشخصه صفحه های بعدی اسلاید خالیه

[تصویر:  20822958215581159112.jpg]

--------------------

اینم از تنظیمات ماژول

[تصویر:  44855593333329869704.jpg]

روی لوکال کار میکنم و متاسفانه دمو ندارم
ممنونم آقای گنجی
ممکن است بخاطر تضاد بین افزونه ها باشه.درکل بدون دمو نمیشه نظر قطعی داد.
ممنون از شما
توی یه هاست رایگان نصب کردم . این لینک دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

یوزر و پسورد مدیریت هم admin

ممنون میشم اگه وقت داشتین یه نگاه بندازین
این موارد باید تو لوکال تست بشه
تو لوکال هم همین مورد رو داره ؟
بله توی لوکال هم همینطوره . حتی دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
هم همین مشکلو داره . ولی من توی چند تا سایت ایرانی که این قالب رو ترجمه کردن دیدم که مشکل رو برطرف کردن . مثلا این دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
مطمئنا درست میشه ولی نیاز داره که وقت بگزاریم و متاسفانه فعلا مقدور نیست
لینک مرجع