پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: درخواست افزونه خبرخوان
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام به همه

من یه ماژول خبرخوانی می خوام که مثل دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
گوشه پایین سمت چپ قسمت برخی از آشنایان کار کنه. به این صورت که آدرس های خبرخوان سایت های مختلف رو وارد کنیم و خودش به صورت خودکار مطالب رو از اون سایت ها بخونه. اگه دقت بکنید وقتی نشانه گر موس رو می برید روی یکی از عناوین، تیتر آخرین مطلبی که اون سایت داره رو به صورت متن راهنما نمایش میده. در ضمن به تعداد نامحدودی URL بگیره.

من یه همچی ماژولی می خوام. ممنون میشم بهم معرفی کنید.

با سپاس
این سایت با جوملا نیست ولی میتونید از افزونه وب لینک ها استفاده کنید ولی اینکه آخرین مطلب رو نمایش بده فکر نمیکنم افزونه ای دیده باشم.
البته افزونه های زیادی برای نمایش وب لینک ها موجود هست و میتونید اونها رو تست کنید :
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
سلام آقای جنگی
خیلی ممنون که پاسخ دادید.

من نمی تونم از افزونه های وب لینک استفاده کنم. یه افزونه خبرخوان می خوام که به این صورت کار کنه. من الان دارم از mod_thick_rss استفاده میکنم که تقریبا شبیه به این کار میکنه ولی اون چیزی که مشتری می خواد نیست!!

بازم ممنونم
آخیرن مطلب رو تو کد تایتل لینک قرار داده
آخرین مطلب نیست به نظر من البته !!
جالبه !!
کار شدنیه ولی باید کد نویسی بشه
یعنی اصلا همچی ماژولی نیست؟؟!!

یه همچی اسکریپتی چی میشه پیدا کرد؟؟
لینک مرجع