پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: آموزش widgetkit
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
کسی میتونه آموزش کامل widgetkit رو برای یه مبتدی بزاره
نو گوگل خیلی گشتم ولی چیز بدرد بخوری پیدا نکردم
ممنون میشم کمک کنید
كجايش را مشكل داريد
آموزش كاملي وجود ندارد !
(۲-۵-۱۳۹۱ ۰۸:۰۸ صبح)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
كجايش را مشكل داريد
آموزش كاملي وجود ندارد !

یا تشکر از وقتی که گذاشتید
کلا چیزی بلد نیستم
سلام

ببينيد اگه بلد نيستيد افزونه هايي هست كه كارايي اون را داشته باشه

شما يه بسته از يوتم نصب كنيد و مطالب خودتون را مانند نمونه جايگزين كنيد

اگه ميخوايد اوني كه ساختيد تو مطالب نمايش داده بشه يه كد ID داره به اين شكل

کد php:
[widgetkit id=2

اين كد را كه در جلوي اسلايد يا گالري يا هر چي كه ساختيد قرار گرفته

داخل مطلب بنويسيد و يعد مطلب را ببينيد مياد اونجا

[تصویر:  5.PNG]

اگر هم ميخوايد به جاي يه ماژول باشه يه ماژول جديد باز كنيد و نوع ماژول را widgetkit را انخاب كنيد

بعد از گزينه هاي اصلي ماژول در ليست باز شو ساخته خودتون را انتخاب كنيد و ماژول را موقيعت دلخواه قرار دهيد
با سلام
در ادامه فرمایش دوست عزیز aaamin باید بگم که وقتی می خواهید ID یا همون کد widgetkit را درون مطلب وارد کنید، حتما از حالت تغییر ویرایشگر که آیکن آن در پایین کادر مطلب وجود دارد استفاده کنید تا دچار بهم ریختگی در آن نشود.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
من نظرم اين است شما يك بسته از شركت يوتيم نصب كنيد ،‌ و كمي باهاش كار كنيد
بعدش خودتان ديگر متوجه مي شويد كه بايد چه كارهائي انجام بدهيد
(۲-۵-۱۳۹۱ ۰۳:۴۳ عصر)rezaetemadi نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
من نظرم اين است شما يك بسته از شركت يوتيم نصب كنيد ،‌ و كمي باهاش كار كنيد
بعدش خودتان ديگر متوجه مي شويد كه بايد چه كارهائي انجام بدهيد

ببخشید چجوری میتونم یه بسته از یوتیم نصب کنم؟
منظور آقای اعتمادی این است که در اینترنت به دنبال بسته نصبی (جوملا با افزونه ها و مطالب) از شرکت یوتم بگردید و در لوکال آنرا نصب کنید و آنرا تست کنید.

شاد باشید و شادی بخش دیگران
میشه بگید که چجوری عکس هارو به اسلاید شو widgetkit اضافه کنم؟
سلام خدمت شما دوست ګرامی ببینید شما وفتی وارد بخش اسلاید شو می شید اګر دقت کنید در ابتدا شامل چهار بخش هست اش کادر اول که اسم اسلاید شو شما هست اش .
به غیر از اون سه کادر دیګه هست .
در بخش Title شما باید عنوان اسلاید رو بنویسید در بخش Content محتوایی که باید نمایش داده بشه و در بخش سوم Caption هم محتوایی بخشی که باید در پایین اسلاید نمایش داده بشه رو بنویسید برای اینکه اسلاید هاتون بیشتر بشه می تونید روی کلیدadd new item کلید کنید تا یک مکان دیګه برای ورود اطلاعات اسلاید بعدی براتون نمایش داده بشه
امیدوارم که مطلب رو رسونده باشم
موفق باشید
صفحه‌ها: 1 2
لینک مرجع