پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: چگونگی قرار دادن ماژول و کامپونت در سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
از اینکه مطلب تکراری گذاشتم شرمنده من با اموزشهای که شما دوستان فرمودید به هیچ نتیجه نرسیده بخاطر همین مجبور شدم دوباره تقاضا راهنمایی از شما بکنم می خواستم اگه برای شما دوستان ممکنه اموزش نصب به صورت تصویر باشه منظورم از نصب اینکه چگونه در سایت در یه موقعیت قرار بدهم که در صحفه سایت نشان داده شود وگرنه نصب می توانم بکنم فقط طریقه اجرایش در سایت برایم سواله
جوملای که من نصب کردم ورژن1.7 می باشه
متشکرم از شما دوستان
با سلام .
منظور شما اینه که نمیتونید برای ماژول موقعیت تعیین کنید ونمایش بدید اگر درست فهمیده باشم باید به عکس دقت کنید .هرچند که خیلی راحته:
[تصویر:  88817169117131953838.jpg]
یه قسمتی هست به نام موقعیت در تنظیمات ماژول که اگر برروی ان با موس کلیک کنید موقعیت های سایت شما رو نمایش میده ومیتونید یکی از اونها رو انتخاب کنید .البته بستگی به موقعیتی که انتخاب میکنید داره به نظر من اول برای امتحان ماژول رو در موقعیت LEFT ویا RIGHT یعنی راست وچپ قرار بدید چون در بعضی از موقعیتها نمایش داده نمیشه .
راستی برای فعال شدن ماژول تیک فعال سازی رو در بالای تنظیمات بزنید.
موفق باشید.
ماژول ها و کامپوننت ها هر کدومشون عمل خاصی رو توی سایت انجام میدن و لزوما قابل نمایش نیستند.
اکثر ماژول هایی که قابل نمایشند همونطور که دوست عزیزم جناب آهنگی گفتند، بعد از نصب توی قسمت ماژول های ادمین میاد که باید فعال سازیشون کنین، در موقعیت دلخواه قالبتون قرار بدین و زیر ماژول صفحاتی که میخواین ماژول در اونها به نمایش در بیاد رو انتخاب کنید.

در مورد کامپوننت ها هم متفاوته، بعضی ها رو باید به صورت منو لینک دهی کنید، بعضی ها پلاگین دارند برای نمایش در مطلب، بعضی هاشون اصلا توی سایت به نمایش در نمیاد و ...

اگه افزونه خاصی رو مد نظر دارین بگین تا بهتر بشه کمکتون کرد.

یاعلی/ پیروز باشید.
با سلام من کامپوننت handy album را گرفتم می خوام تو صفحه اصلی سایت جوملایی ام قرر بدم اما نمی تونم لطفا راهنمایی کنید فوریه
باید یک منو جدید ایجاد کنید و به کامپوننت لینک دهید و در مدیریت منوها این منو را به عنوان منو پیش فرض قرار دهید.
لینک مرجع