پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: لطفا راهنمايي كنيد(حذف قسمتي از قالب و ..)
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
با سلام

دوستان ممنون ميشم در اين دو مورد بنده رو راهنمايي كنيد
1- من ميخوام قسمتي كه در عكس مشخص كردم رو از قالب حذف كنم. در فايل css چه تغييري بايد داد؟
2- مطالب من در ماژول خبري گلوبال نيوز در اين قالب به صورت Justify نمايش داده نميشه. براي حل اين موضوع چه كار كنم؟(از تنظيمات پيش فرض خود ماژول استفاده كردم)

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با تشكر
در فایل template_rtl.css و در لاین یک دستور زیر را تغییر دهید :

به تگ زیر :
کد:
.art-Post li, .art-BlockContent-body li, .art-BlockContent-body ul, .pollstableborder td, p, form, table, a, a:link, .art-BlockContent-body, .breadcrumbs, h1, h2, h3, h4, h5, h6, h1 a, h2 a, h3 a, h4 a, h5 a, h6 a, h1 a:hover, h2 a:hover, h3 a:hover, h4 a:hover, h5 a:hover, h6 a:hover h1 a:visited, h2 a:visited, h3 a:visited, h4 a:visited, h5 a:visited, h6 a:visited, .art-PostHeader, .art-BlockHeader, .art-BlockContent-body, .form-login, .art-BlockContent, .art-BlockContent-body {
    direction: rtl;
    text-align: right;;
}

تراز متن رو به justify تغییر دهید.

کد:
direction: rtl;
text-align: justify;

اون قسمت مورد نظر شما رو هم بهتره حذف نکنید و موقعیت ها رو شرطی کنید تا زمانی که ماژولی در اون موقعیت نبود نمایش داده نشود.
بعد از شرطی کردن موقعیت نمایش عنوان صفحه و مسیر سایت رو غیر فعال کنید
(۲۰-۴-۱۳۹۱ ۱۲:۴۱ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
اون قسمت مورد نظر شما رو هم بهتره حذف نکنید و موقعیت ها رو شرطی کنید تا زمانی که ماژولی در اون موقعیت نبود نمایش داده نشود.
بعد از شرطی کردن موقعیت نمایش عنوان صفحه و مسیر سایت رو غیر فعال کنید

دست شما درد نكنه مشكل تراز متن حل شد
فقطاون قسمتي كه ميخوام حذف بشه قسمتي هست كه نام سايت قرار ميگيره و موقعيت ماژول يا ... نيست. چون من از موقعيت هاي Banner استفاده ميكنم متاسفانه نام سايت كه در اول مطالب مياد در وسط سايت قرار مي گيره و من نميخوان نام سايت در وسط سايت نمايش داده بشه.ممنون ميشم در اين مورد هم راهنمايي نمائيد.

راستي اگه زحمتي نيست براي توضيحات اسلايد تصاوير سايت كه سمت چپ هست هم ممنون ميشم راهنمائي كنيد . خود ماژول در قالبهاي ديگه درسته ولي با اين قالب اينطوري ميشه

با تشكر
نام سایت رو فکر میکنم اگر در منو صفحه اصلی نمایش عنوان صفحه را غیر فعال کنید حذف بشه.
من متوجه نشدم شما در موقعیت های بنر چه چیزی استفاده میکنید.
برای اسلاید تصاویر هم باید تراز متن در استایل افزونه تغییر کنه.من با فایرباگ آنلاین تست کردم و استایل دهی در فایل های php افزونه است .
نام افزونه و لینک دانلودش رو بزارید تا دوستان راهنمایی کنند.
(۲۰-۴-۱۳۹۱ ۰۳:۲۸ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
برای اسلاید تصاویر هم باید تراز متن در استایل افزونه تغییر کنه.من با فایرباگ آنلاین تست کردم و استایل دهی در فایل های php افزونه است .
نام افزونه و لینک دانلودش رو بزارید تا دوستان راهنمایی کنند.

اين هم لينك ماژول
در اسكرين هم توضيحات تصوير در سمت چپ هست!!
*** اين ماژول در بعضي قالب ها درست عمل مي كند ***

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در خط آخر فایل سی اس اس s3Slider که در پوشه سی اس اس این افزونه قرار دارد فونت را تغییر دهید و تراز متن هم مشخص کنید

کد:
#photos{
    font-family: verdana;
}

کد بالا را بصورت زیر تغییر دهید :

کد:
#photos {
    font-family: tahoma;
    text-align: right;
}
(۲۰-۴-۱۳۹۱ ۰۴:۰۷ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
در خط آخر فایل سی اس اس s3Slider که در پوشه سی اس اس این افزونه قرار دارد فونت را تغییر دهید و تراز متن هم مشخص کنید

کد:
#photos{
    font-family: verdana;
}

کد بالا را بصورت زیر تغییر دهید :

کد:
#photos {
    font-family: tahoma;
    text-align: right;
}

واقعا دستون درد نكنه InloveDrinkInlove
فقط در مورد نمايش نام سايت در وسط صفحه بايد بگم اگر من نام رو از اون مسيري كه فرموديد غير فعال كنم خوب نام از آدرس بار هم حذف ميشه براي اين موضوع راهي هست؟

با تشكر
خیر از آدرس بار حذف نمیشه شما انجام بدید.
(۲۰-۴-۱۳۹۱ ۰۵:۱۲ صبح)Reza Ganji نوشته شده توسط: دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
خیر از آدرس بار حذف نمیشه شما انجام بدید.

مسير رو كمي دير پيدا كردم .Eyes
دست شما درد نكنه درست شدRose
لینک مرجع