پارس جوم :: انجمن های تخصصی جوملا

نسخه‌ی کامل: افزونه شبیه این سایت
شما در حال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب بندی مناسب.
سلام دوستان
خسته نباشید
دوستان افزونه ای شبیه این سایت سراغ ندارید

دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

می خوام چندتا هتل تعریف کنم
و توی قسمت معرفی هر هتل به شکلی که توی سایت هست مشخصات اون هتل رو نمایش بدم

اگه دوستان همچین افزونه ای رو سراغ دارند ممنون میشم کمکم کنند
افزونه قبلا دیده بودم
ولی چیزی که الان حضور ذهن دارم می توانید از کامپوننت شهدا که آقا نیما درستش کردند استفاده کنید
دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.

با کمی تغییرات در کامپوننت شهدا ، یعنی با تغییر دادن متن کامپوننت می توانید شبیه آن چیزی که می خواهید درست کنید !

فکر کنم با راک گالری هم بتوانید این کار را انجام بدهید !
البته 100 درصد باید کمی تغییرات در ترجمه بدهید
در کامپوننت یادواره شهدا می توانید این تغییرات را انجام بدهید

نام شهید = نام هتل
نام خانوادگی = امکانات تفریحی
نام عملیات = استخر
تاریخ شهادت = اتاق های ویژه
تاریخ تولد = امکانات ورزشی
نام منطقه عملیاتی = خدمات

یا هر گزینه خاصی که خودتان مد نظر دارید
ممنون از پاسختون
ولی ممنون میشم دوستان اگه کامپوننتی مثل اون سایت سراغ داره معرفی کنه
بازم تشکر می کنم از جوابگویی
به نظر من بهترین گزینه برای اینکار استفاده از یه افزونه دایرکتوری است که امکانات این سایت رو داره .

من دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
رو پیشنهاد میدم ، فقط کافیه یه قالب براش طراحی کنی ، دقیقا ً همینی میشه که شما میخواید .

با امکان تعریف هر نوع کادری که میخوای از قبیل آدرس، قیمت، اتاقها، امکانات، استخر و ...
امکان نظر و امتیاز دادن کاربران
امکان آپلود چندین تصویر
دقیقاً همینی که میخواید رو میشه براش درست کرد فقط اینجا چندتا امتیاز دهی داره مثلا امتیاز به امکانات ، امتیاز به غذا و ... جمع کل امتیازات که MTree فقط میشه یه امتیاز کلی داد ...

یه پیشنهاد دیگه هم دیدن لینک ها برای شما امکان پذیر نیست. لطفا ثبت نام کنید یا وارد حساب خود شوید تا بتوانید لینک ها را ببینید.
میتونه باشه که به قدرتمندی MTree نیست ولی امتیازدهیش دو مدله ... میتونی دموهاشون رو ببینی

افزونه Sobi Pro هم که رایگان هست رو تست کنید نمیدونم همچنین امکاناتی رو داره یا نه .
چرا به فكر خودم نرسيده بود !
لینک مرجع